3M Ultrathon aerozol 25% DEET - 177 ml

Ultrathon odstrasza komary, kleszcze, muchy oraz inne owady. Zapewnia do 8 godzin skutecznej ochrony. Odporny na pot i wodę.

Więcej szczegółów

35,69 zł

Sprzedano: 3 szt.?Ten produkt w ciągu ostatnich 90 dni
kupiły 2 osoby

3M

3M-ULTRATHON

Towar dostępny

Ultrathon od 3M


Spray zawiera formułę chemiczną opracowaną specjalnie na potrzeby armii amerykańskiej. Stosowany jest z powodzeniem także przez żołnierzy państw NATO, co jednoznacznie pokazuje, że jest to produkt niezwykle efektywny. Spray chroni przed ugryzieniami owadów przez 8 godzin, za to przedłużone i trwałe działanie odpowiada zaawansowana technologia powolnego uwalniania substancji czynnej. Preparat Ultrathon posiada szerokie spektrum działania, odstrasza różnego rodzaju insekty. Dużą zaletą produktu jest możliwość bezpośredniego aplikowania na skórę i ubranie. Spray jest odporny na wilgoć, również pot, zachowuje wysoką skuteczność w wysokich temperaturach.

Przyjmowanie

Spryskać równomiernie skórę lub ubranie trzymając pojemnik w odległości 15-20cm. Nie stosować pod ubraniem. Skuteczne jest rozpylenie preparatu na ubranie np. na koszulki, spodenki, skarpetki itp. Nie niszczy wełny, bawełny ani nylonu. Unikać rozpylenia preparatu inne syntetyki, powierzchnie plastikowe, lakierowane, metalowe i skórzane. Nie stosować bezpośrednio na twarz. Najlepiej nanieść preparat na szyję i twarz zwilżoną ręką . Chronić oczy i usta. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. U dzieci w wieku 3-12 lat nie stosować częściej niż dwa razy dziennie. Nie stosować na dłonie u dzieci. Nie stosować na skaleczenia, rany ani na podrażnioną skórę. Gdy użycie preparatu nie jest już konieczne, zmyć go wodą z mydłem.

Ważne informacje

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Stosować wyłącznie na zewnątrz.Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami lub paszami dla zwierząt.

Składniki

Alkohol izopropylowy, N,N-dietylo-m-toluamid 42,5g/170g.

Podmiot odpowiedzialny:

3M Poland Sp. z o.o.
Al. Katowicka 117
05-830 Nadarzyn

PostaćSpray
Ochrona przedKomarami

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 199 zł oferujemy dostawę gratis!

Rodzaje dostawyPrzedpłataPobranieCzas dostawy
Kurier UPS12,99 zł17,991 - 2 dni robocze
Paczkomaty InPost9,99 zł-1 - 2 dni robocze
Kurier Pocztex489,99 zł-1 - 2 dni robocze
Odbiór w punkcie - Poczta Polska, Żabka, Orlen8,99 zł-2 - 3 dni roboczych
Paczka w Ruchu6,99 zł-3 - 5 dni robocze
Odbiór osobisty
(Kraków, ul. Limanowskiego 1)
0 zł0 zł1 - 2 dni robocze
Kurier UPS
(Wysyłka zagraniczna do wszystkich krajów Unii Europejskiej!)
29,99 zł-2 - 10 dni robocze

Pytania i odpowiedzi