3M Ultrathon aerozol 25% DEET - 177 ml
3M Ultrathon aerozol 25% DEET - 177 ml
3M Ultrathon aerozol 25% DEET - 177 ml
3M Ultrathon aerozol 25% DEET - 177 ml

3M Ultrathon aerozol 25% DEET - 177 ml

3M

Ultrathon odstrasza komary, kleszcze, muchy oraz inne owady. Zapewnia do 8 godzin skutecznej ochrony. Odporny na pot i wodę.

3M-ULTRATHON
Ostatnie sztuki w magazynie
35,69 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 199 zł oferujemy dostawę gratis!

Rodzaje dostawy Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Kurier UPS 12,99 zł 17,99 1 - 2 dni robocze
Paczkomaty InPost 10,99 zł - 1 - 2 dni robocze
Kurier Pocztex48 9,99 zł - 1 - 2 dni robocze
Odbiór w punkcie - Poczta Polska, Żabka, Orlen 8,99 zł - 2 - 3 dni roboczych
Odbiór osobisty
(Kraków, ul. Limanowskiego 1)
0 zł 0 zł 1 - 2 dni robocze
Kurier UPS
(Wysyłka zagraniczna do wszystkich krajów Unii Europejskiej!)
29,99 zł - 2 - 10 dni robocze
 

Darmowa dostawa od 199 zł

 

30 dni na zwrot towaru

 

Odbiór osobisty w Krakowie

Ultrathon spray odstraszający owady


Spray zawiera formułę chemiczną opracowaną specjalnie na potrzeby armii amerykańskiej. Stosowany jest z powodzeniem także przez żołnierzy państw NATO, co jednoznacznie pokazuje, że jest to produkt niezwykle efektywny.

Spray chroni przed ugryzieniami owadów przez 8 godzin, za to przedłużone i trwałe działanie odpowiada zaawansowana technologia powolnego uwalniania substancji czynnej. Preparat Ultrathon posiada szerokie spektrum działania, odstrasza różnego rodzaju insekty. Dużą zaletą produktu jest możliwość bezpośredniego aplikowania na skórę i ubranie. Spray jest odporny na wilgoć, również pot, zachowuje wysoką skuteczność w wysokich temperaturach.

Sposób użycia:

Spryskać równomiernie skórę lub ubranie trzymając pojemnik w odległości 15-20 cm. Nie stosować pod ubraniem. Skuteczne jest rozpylenie preparatu na ubranie np. na koszulki, spodenki, skarpetki itp. Nie niszczy wełny, bawełny ani nylonu. Unikać rozpylenia preparatu na inne syntetyki, powierzchnie plastikowe, lakierowane, metalowe i skórzane. Nie stosować bezpośrednio na twarz. Najlepiej nanieść preparat na szyję i twarz zwilżoną ręką. Chronić oczy i usta. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. U dzieci w wieku 3-12 lat nie stosować częściej niż dwa razy dziennie. Nie stosować na dłonie u dzieci. Nie stosować na skaleczenia, rany ani na podrażnioną skórę. Gdy użycie preparatu nie jest już konieczne, zmyć go wodą z mydłem.

Ważne informacje:

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Stosować wyłącznie na zewnątrz.Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami lub paszami dla zwierząt.

Składniki INCI:

Alkohol izopropylowy, N,N-dietylo-m-toluamid 42,5g/170g.

Podmiot odpowiedzialny:

3M Poland Sp. z o.o.

Al. Katowicka 117

05-830 Nadarzyn

Postać
Spray
Ochrona przed
Komarami, Kleszczami

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych