Anurex wkładka do krioterapii hemoroidów - 1 sztuka

Wkładka Anurex to nowatorska metoda leczenia hemoroidów oparta na prostej i skutecznej krioterapii. Jest ona w 100% naturalna i nie wymaga użycia żadnych środków farmakologicznych. Dzięki temu może być stosowana samodzielnie w warunkach domowych, również przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby starsze i alergików.

Więcej szczegółów

69,00 zł

J.Pohler

ANUREX

Uwaga: ostatnie sztuki dostępne!

Krioterapia Anurex jest szczególnie polecana osobom bardziej narażonym na występowanie hemoroidów, np. wykonującym pracę siedzącą oraz kierowcom zawodowym. Metoda krioterapii Anurex polega na aplikowaniu zimna bezpośrednio na hemoroidy, co przynosi natychmiastową ulgę w bólu i świądzie oraz redukuje obrzęk i krwawienie. Ulga odczuwana jest już po kilku minutach, a jej stosowanie przez 2 tygodnie zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy choroby hemoroidalnej.

Sposób użycia

Włóż wkładkę Anurex do zamrażalnika w dołączonym woreczku, na minimum 2 godziny. Posmaruj końcówkę wkładki wazeliną. Połóż się na boku. Zegnij w kolanie tę nogę, na której nie leżysz i podciągnij kolano jak najbliżej klatki piersiowej. Powoli i delikatnie wprowadź wkładkę do otworu odbytniczego i pozostaw ją na 5 do 10 minut, aż osiągnie temperaturę Twojego ciała. Po zakończonej aplikacji umyj wkładkę mydłem i ciepłą wodą. Możesz również zastosować medyczny płyn do dezynfekcji. Wkładkę umieść ponownie w opakowaniu ochronnym i w zamrażalniku, aby przygotować ją do kolejnej aplikacji.

Zestaw zawiera

Wkładka Anurex, woreczek do przechowywania, instrukcja obsługi.

Uwagi

Wkładka nie powoduje reakcji alergicznych. Nie ma skutków ubocznych.

Odbiór osobisty (Kraków, ul. Lenartowicza 7/1) - GRATIS
Kurier przedpłata - 11,99 zł
Kurier pobranie - 16,99 zł
Paczkomat InPost przedpłata - 9,99 zł
Paczkomat InPost pobranie - 12,99 zł
Poczta Polska list polecony ekonomiczny - 5,98 zł
Odbiór w punkcie - Poczta Polska, Żabka, Orlen - 6,99 zł
Paczka w Ruchu przedpłata - 6,99 zł