Aspiratory do nosa  Jest 7 produktów.

 • Aspirator Katarek Standard podłączany jest do domowego odkurzacza o mocy 800–1800W. Zredukowana, jednostajna siła ssąca sprawia, że jest on znacznie skuteczniejszy w porównaniu z ustnymi aspiratorami oraz tradycyjnymi gruszkami. Dzięki aspiratorowi Katarek Standard skutecznie i szybko pozbędziesz się wydzieliny z noska malca, przynosząc mu natychmiastową ulgę. Cały proces odciągania wydzieliny jest całkowicie bezpieczny dla każdego dziecka, już od pierwszego dnia życia.
  Towar dostępny
 • Katarek Complete to kompleksowe rozwiązanie do walki z katarem oparte o rekomendowaną przez lekarzy Metodę 3 Kroków (rozrzedzanie, odciąganie, nawilżanie).
  Towar dostępny
 • Zastępcza końcówka do aspiratora Katarek Standard sprawdzi się, kiedy jedna z dwóch dostępnych w aspiratorze końcówek zostanie zgubiona lub gdy masz więcej niż dwójkę dzieci.
  Towar dostępny
 • Aspirator Katarek Plus podłączany jest do domowego odkurzacza o mocy 600–1800W. Zredukowana, jednostajna siła ssąca sprawia, iż jest on znacznie skuteczniejszy niż ustne aspiratory, które usuwają jedynie ¼ wydzieliny, nie wspominając już o tradycyjnych gruszkach.
  Towar dostępny
 • Zastępcza końcówka do aspiratorów Katarek Plus i Katarek Complete sprawdzi się, kiedy jedna z dwóch dostępnych w aspiratorze końcówek zostanie zgubiona lub gdy masz więcej niż dwójkę dzieci. Posiada system identyfikacji ‚JA&TY’ umożliwiający ich rozróżnienie.
  Brak
 • Czyścik przeznaczony jest do czyszczenia wężyka aspiratora Katarek Plus i Katarek Complete. Posiada ergonomiczny niebieski uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego oraz najwyższej jakości włosie, które z łatwością poradzi sobie z osadem.
  Brak
 • Aspirator do nosa Mediblink pozwala na szybkie, skuteczne, łatwe i bezpieczne usuwanie wydzielin z nosa niemowląt i dzieci. Jest wyjątkowy, ponieważ może być używany za pomocą ust lub odkurzacza.
  Brak

Katar to jedna z najbardziej dokuczliwych dolegliwości, która skutecznie utrudnia życie nawet osobom dorosłym. W przypadku dzieci jest nie tylko przyczyną dyskomfortu i pogorszenia samopoczucia, ale nierzadko również poważniejszych konsekwencji w postaci między innymi zapalenia płuc. Nieodciągana należycie wydzielina spływa bowiem po gardle, przedostając się do żołądka i oskrzeli, gdzie może prowadzić do groźnych infekcji. Właśnie dlatego aspiratory do nosa to niezbędne wyposażenie w każdym domu, w którym mieszkają małe dzieci.

Aspiratory do nosa dają długotrwałą ulgę podczas kataru

Działanie i budowa aspiratorów do nosa są niezwykle proste. Jeden koniec przewodu urządzenia umieszczamy w otworze nosowym dziecka, drugi zaś w ustach lub odkurzaczu. Zasysanie powietrza poprzez jedną końcówkę powoduje wciągnięcie wydzieliny do środka aspiratora, a tym samym pozwala usunąć ją z dróg oddechowych, zapobiegając spływaniu. Akcesoria tego typu montowane do rury odkurzacza są znacznie skuteczniejsze niż zwykłe aspiratory doustne, dlatego zamiast męczyć niemowlę mniej wydajnym przyrządem, warto odciągnąć wydzielinę raz, a dobrze, zapewniając mu swobodę oddychania nawet na kilka godzin. 

Aspiratory do nosa to skuteczne i higieniczne leczenie kataru

Prawidłowy proces odciągania wydzieliny to rozrzedzanie, odciąganie, nawilżanie. Pierwszy i ostatni etap polega na wprowadzeniu w otwory nosowe czystego roztworu soli fizjologicznej. Odciąganie powinno być natomiast przeprowadzane czystym aspiratorem, podłączonym do rury ssącej odkurzacza, która gwarantuje mocne i równomierne zasysanie kataru. Budowa aspiratorów do nosa jest równie ergonomiczna, co praktyczna, dlatego korzystanie z tego typu urządzeń jest w pełni bezpieczne, a po każdym użyciu wygodnie rozłożysz je na części pierwsze i dokładnie oczyścisz z zalegającej wewnątrz wydzieliny. W taki sposób jeden aspirator może być używany wielokrotnie, nawet u kilkorga dzieci, a także osób niepełnosprawnych oraz niewspółpracujących.

Pielęgnacja dziecka, które męczy się z katarem to nie tylko wycieranie noska i podawanie witamin wzmacniających odporność, ale także dokładne i regularne odciąganie wydzieliny, która może stać się przyczyną stanu zapalnego dróg oddechowych. W tym celu najlepiej sprawdzą się aspiratory do nosa, które podłączysz do odkurzacza, odciągając całą wydzielinę w kilka sekund. Akcesoria tego typu są skonstruowane w nowoczesny i dobrze przemyślany sposób, pozwalający stosować je u dzieci już od pierwszego dnia życia, dlatego nie powinno zabraknąć ich w Twojej wyprawce dla noworodka.