Bach Rescue Remedy - 10 ml

Bach Rescue Remedy - 10 ml Powiększ

Rescue Remedy to oryginalna receptura Bacha, która tonizuje napięcie psychiczne i chroni przed skutkami silnego stresu.Doraźne stosowanie Rescue Remedy ułatwia funkcjonowanie w trudnych chwilach lub w kryzysie.

Więcej szczegółów

45,49 zł

Bach

RSC1

Rescue Remedy


Bach Rescue Remedy to oryginalna receptura Bacha, która tonizuje napięcie psychiczne i chroni przed skutkami silnego stresu, doraźne stosowanie Rescue Remedy ułatwia funkcjonowanie w trudnych chwilach lub w kryzysie.

Bach Rescue Remedy możesz stosować we wszystkich sytuacjach stresowych, takich jak egzamin, rozmowa kwalifikacyjna, występ publiczny, wizyta u dentysty albo planowany zabieg medyczny. Jest zalecany dla ludzi żyjących w dużym napięciu i pośpiechu. Pomaga w czasie kryzysu emocjonalnego, po rozpadzie Związku, utracie pracy, w żałobie lub doświadczeniach zwiÂznych z traumą.

Sposób użycia

O ile lekarz nie zaleci inaczej, dorośli: zaleca się stosowanie 4 kropli dziennie - rozcieńczonych w szklance wody, w innym napoju lub w postaci nierozcieńczonej.

Skład

Alkohol winogronowy (ok. 27%), ekstrakty z kwiatów: róża skalna, niecierpek, powojnik, gwiazda betlejemska i śliwka wiśniowa.

KonsystencjaPłyn
Masa netto10 ml
OpakowanieW butelce

Odbiór osobisty (Kraków, ul. Lenartowicza 7/1) - GRATIS
Kurier przedpłata - 11,99 zł
Kurier pobranie - 16,99 zł
Paczkomat InPost przedpłata - 9,99 zł
Paczkomat InPost pobranie - 12,99 zł
Poczta Polska list polecony ekonomiczny - 5,98 zł
Odbiór w punkcie - Poczta Polska, Żabka, Orlen - 6,99 zł
Paczka w Ruchu przedpłata - 6,99 zł