Ciśnieniomierze 

Jest 1 produkt.
  • HI-TECH MEDICAL ORO-880 to nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny, w którym zastosowano oscylometryczną metodę pomiaru z zastosowaniem technologii. Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru – równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny. Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi.
    Brak

Cukrzyca, nowotwory i choroby układu krążenia - to najczęstsze i zarazem najgroźniejsze choroby cywilizacyjne obecnych czasów. Z tego powodu monitorowanie stanu zdrowia jest szczególnie ważne. Regularne badania i diagnostyka nie są już czymś nieosiągalnym, a wczesne wykrycie w każdej sytuacji zwiększa szansę na ochronę życia. Nie inaczej jest w przypadku chorób układu krążenia, o których najwcześniej poinformują zmiany w ciśnieniu krwi.

Prezent dla całej rodziny

Ciśnieniomierz to urządzenie, które znajduje się w każdej placówce medycznej i coraz częściej obecne jest w każdym domu. Nie bez znaczenia jest jego niska cena, jednak nie zawsze gwarantuje ona wiarygodne wyniki czy skuteczność działania. Chcąc realnie mierzyć ciśnienie, warto poszukać atestowanego sprzętu, który sygnuje producent zaopatrujący służbę zdrowia. Wielu z nich oferuje sprzęt o jakości porównywalnej do tego używanego w placówkach medycznych, a przy tym dostosowany do użytku domowego. Co to oznacza? Mniejsze wymiary i wyjątkową prostotę stosowania oraz łatwość odczytywania wyników. Dzięki temu każdy, nawet osoby starsze, bez problemu mogą na bieżąco kontrolować swoje zdrowie. Duży i czytelny wyświetlacz, wyraźny sygnał ćwiekowy w przypadku problemów - teraz to standard dla dobrych ciśnieniomierzy. Nie trzeba, wzorem pielęgniarek, używać stetoskopu i spoglądać na wskazówki ciśnieniomierza - elektroniczne urządzenia sprawdzają się równie dobrze, o ile nie lepiej.

Ciśnieniomierz to bardzo dobry pomysł na prezent dla starszej osoby. Pokazuje troskę o zdrowie i służy całej rodzinie, która jak najdłużej chce cieszyć się obecnością seniorów. To również sprzęt, z którego powinny regularnie korzystać kobiety w ciąży.

Dobre urządzenie to...

Ciśnieniomierz powinien przede wszystkim dawać wiarygodne wyniki, a tym samym jego obsługa nie powinna być trudna. Większość osób, które korzystają z tego urządzenia, nie ma za sobą wykształcenia medycznego, a jedynie chce w warunkach domowy kontrolować swoje ciśnienie. Dlatego ewentualne błędy wynikające ze złego pomiaru nie powinny dawać fałszywych wyników, ale uniemożliwiać uzyskanie ich. Sygnały dźwiękowe, czytelny wyświetlacz z dużymi cyframi - to wszystko sprawia, że urządzenie jest przyjazne w stosowaniu nawet dla starszych osób. Niewielka waga natomiast wraz z kompaktowymi rozmiarami sprawiają, że ciśnieniomierz można zabierać nawet w podróż, by na bieżąco monitorować stan swojego zdrowia. Monitorować nie tylko w sytuacji, gdy jest się chorym na nadciśnienie, ale również gdy uważa się za w pełni zdrową osobę.