Suplementy dla zwierząt 

Brak produktów w tej kategorii.

Na przestrzeni ostatnich lat relacje pomiędzy ludźmi a ich zwierzętami domowymi uległy dużej zmianie. Nasi pupile zaczęli być traktowani jako pełnoprawni członkowie rodziny, a tym samym wzrosło również zainteresowanie i świadomość, dotyczące ich prawidłowej pielęgnacji i żywienia. Psy czy koty nie są karmione jedynie resztkami ze stołu, lecz coraz częściej również specjalistycznymi produktami stworzonymi z myślą o zaspokojeniu ich potrzeb żywieniowych, a nawet o wyrafinowanym smaku. Nikogo nie dziwi zatem, że na rynku pojawiły się również suplementy dla zwierząt - zaprojektowane z myślą o ich unikalnych potrzebach.

Wspierające zdrowie i kondycję profesjonalne suplementy dla zwierząt 

Ponieważ kochamy swoje zwierzęta i chcemy, aby towarzyszyły nam w codziennym życiu jak najdłużej, staramy się zadbać o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Racjonalne odżywianie i odpowiednia suplementacja są z kolei kluczem do długiego życia ukochanych psów czy kotów. Podawanie im preparatów wielowitaminowych to najlepsza profilaktyka wielu chorób, które dla delikatnych ras mogłyby okazać się naprawdę niebezpieczne. Z kolei podczas leczenia nie wolno zapominać o probiotykach, które podobnie jak w przypadku człowieka, są dla zwierząt niezbędne w celu usprawnienia pracy ich przewodu pokarmowego i ochrony dobrej flory jelitowej. Na rynku znajdziemy również wiele suplementów o działaniu wspierającym zdrowie układu kostno-stawowego, pomagające w utrzymaniu prawidłowej wagi czy poprawiające wygląd sierści. Preparaty są bezpieczne dla zwierząt i występują w łatwych do podawania formach - na przykład tabletkach do żucia lub proszku, który dodajemy do wody czy pokarmu - dlatego nie musimy obawiać się, że piesek czy kot odmówią ich przyjmowania.

Suplementy dla zwierząt, które uspokajają i wyciszają

Nasze zwierzęta domowe są szczególnie wrażliwe na hałas i inne źródła stresu. Fajerwerki, głośne przyjęcia, odgłosy burzy czy inne nieprzyjemne dla pupili dźwięki mogą mieć bardzo negatywny wpływ na ich zdrowie i samopoczucie, dlatego dobry właściciel nigdy nie powinien pozostawać obojętnym na strach swojego przyjaciela - zwłaszcza, w dobie preparatów dla zwierząt, które pomagają im wyciszyć się i uspokoić. O środkach tego typu warto pomyśleć nie tylko przed nocą sylwestrową czy sezonem burzowym, ale również wtedy, kiedy zabieramy zwierzaka w podróż lub wręcz przeciwnie pozostawiamy go pod opieką kogoś innego, samemu udając się na urlop. Rozłąka to również duży stres dla istoty, która ufa nam najbardziej na świecie.