Włosy, skóra, paznokcie  Jest 193 produktów.

Rozświetlona, promienna oraz nawilżona cera, długie, ale też gęste włosy... O takim wizerunku marzą chyba wszystkie kobiety. Kondycja naszej skóry, włosów i paznokci nie jest jedynie oprawą naszej urody, świadczy całościowo o stanie naszego organizmu. Kiedy paznokcie są łamliwe, rozdwajają się a włosy wypadają, to jasny sygnał ostrzegawczy, który wysyła nam nasze ciało. Większość osób sięga w takim wypadku po wszelkiego rodzaju odżywki, maski czy też kremy. Niestety, w dzisiejszych czasach produkty te rzadko kiedy przyczyniają się do rzeczywistej poprawy stanu naszych włosów lub cery. W większości wypadków mają długie, chemiczne składy, które jedynie jednorazowo mogą dawać wrażenie polepszenia sytuacji. 

Skóra ma wiele warstw, do których kosmetyki nie zawsze są w stanie bezpośrednio dotrzeć

To co widzimy na zewnątrz, to nic innego, jak warstwa rogowa naskórka. Kolejną warstwę stanowi naskórek, a dopiero trzecią z powłok stanowi tak zwana skóra właściwa. Same kosmetyki nie wystarczą, żeby utrzymać nasze ciało w jak najlepszym stanie. Największy wpływ na stan naszego ciała mają pokarmy, które przyjmujemy. Często żyjąc w biegu nie mamy jednak czasu na kontrolowanie ilości spożywanych witamin, a to nie jedyne substancje, o które upomina się nasz organizm. Istnieją takie nieorganiczne związki, których niestety nie dostarczamy sobie wraz z jedzeniem.

Odpowiednia suplementacja

Osoby świadome wszystkich zagrożeń, które wynikają poniekąd z tempa współczesnego życia, zarówno w trosce o swoje zdrowie, jaki i urodę stosują świadomą suplementacje. Nasz sklep oferuje szeroką game produktów, które pomogą każdej osobie w procesie walki o dobrą kondycje włosów, skóry i paznokci. Uzupełniając często ubogie diety naszych klientów w niezbędne dla zdrowia składniki, pragniemy przyczyniać się do poprawy ich samopoczucia. W ofercie posiadamy wyłącznie naturalne środki, od wieków znane w wielu zakątkach świata. Tak na przykład, tym, którzy obawiają się przedwczesnego starzenia polecamy doustne przyjmowanie kwasu hialuronowego - hialuronian dociera do najgłębszych warstw skóry i nawilża je od "środka". Z kolei osobom, które pragną wzmocnić swoje paznokcie, rekomendujemy naturalną krzemionkę z bio ekstraktów z pędów bambusa. W naszym asortymencie mamy również bardzo popularną ostatnio biotynę, zmniejszającą znacznie wypadanie włosów, ale też oddziałującą na prawidłowy metabolizm energetyczny. To oczywiście jedynie nieliczne przykłady z szerokiego wachlarza naturalnych suplementów, które są dostępne dla Państwa na stronie internetowej naszej firmy.