Francuska naturalna pasta do podłóg 1KG - Maître Savon

Francuska naturalna pasta do podłóg 1KG Powiększ

- Mydło dokładnie czyści, usuwa tłuszcze, pozostawia piękny i świeży zapach.
- Produkt bezpieczny dla osób uczulonych na pewne składniki chemiczne, bądź też nietolerujących mydeł podłogowych z zawartością tłuszczy zwierzęcych.
- Dzięki działaniu bakteriobójczemu jest polecany do codziennego czyszczenia domu.
- Chcesz poczuć w swoim domu piękny zapach świeżości.

Więcej szczegółów

29,95 zł

Maitre Savon De Marseille

MSPASTA

Charakterystyka pasty marsylskiej


Naturalne, francuską pastę do podłóg na bazie mydła. Składa się w 99,8% ze składników pochodzenia naturalnego. Posiada "Ecodetergent Ceftifie" wydawany przez ECOCERT (http://detergents.ecocert.com) poświadczający najwyższą jakość i oryginalność mydła.

Najważniejsze cechy:

Mydło jest bardzo wydajne, dokładnie czyści zabrudzenia, ma działanie odtłuszczające, ma wiele zastosowań. Przeznaczenie: Pasta jest specjalnie przeznaczona do czyszczenia różnego typu powierzchni, a w szczególności: płytek podłogowych, płytek ceraminczych, terakoty, betonu. Czyste lub rozcieńczone mydło doskonale nadaje się również do czyszczenia ścian, kuchenek, okapów, piekarników, ceramiki oraz łazienek.

Pasta znajdzie również zastosowanie do usuwania uporczywych plam i smaru z narzędzi. Dzięki naturalnym składnikom, jest również zalecana w ogrodnictwie do walki z przędziorkami.

Jak używać?

1) Przy regularnym stosowaniu - Rozpuścić 1 łyżeczkę mydła w 3 litrach ciepłej wody, następnie przygotowanym roztworem umyć powierzchnię. Nie ma potrzeby płukania.

2) Do głębokiego czyszczenia - Rozpuścić 2 - 3 łyżeczki mydła w 3 litrach ciepłej wody, następnie przygotowanym roztworem umyć powierzchnię. Przemyć czystą wodą i powtórzyć zabieg w razie potrzeby.

3) Przeciwko uciążliwym plamom - Nałożyć skoncentrowaną pastę bezpośrednio na plamę, wetrzeć i zostawić na kilkanaście minut. Spłukać, w razie potrzeby czynność powtórzyć

4) Jako ochrona przeciwko przędziorkom - Rozpuścić ok. 30 g w 1 litrze wody i rozpylić bezpośrednio na siedliska przędziorków.

Produkcja: Pasta jest oryginalnie produkowana wyłącznie w Marsylii - rejonie Francji wyspecjalizowanym w produkcji mydeł tradycyjnych. Wszystkie użyte naturalne składniki są wyprodukowane na ekologicznych uprawach.

ProducentMaitre Savon De Marseille 1894
Kraj pochodzeniaFrancja
Masa netto1 kg

Odbiór osobisty (Kraków, ul. Lenartowicza 7/1) - GRATIS
Kurier przedpłata - 11,99 zł
Kurier pobranie - 16,99 zł
Paczkomat InPost przedpłata - 9,99 zł
Paczkomat InPost pobranie - 12,99 zł
Poczta Polska list polecony ekonomiczny - 5,98 zł
Paczka w Ruchu przedpłata - 5,99 zł

Możesz być także zainteresowany