Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Głowice do golarek Jest 26 produktów.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 26 przedmiotów

Golarka elektryczna jest bardzo użytecznym urządzeniem dla wielu mężczyzn. W porównaniu do tradycyjnych maszynek golarka elektryczna pozwala na dokładne przycinanie i kształtowanie zarostu. Klasyczne maszynki szybko się tępią, powodują zacięcia i nie pozwalają na regulowanie długości zarostu.

Golarki elektryczne i ich zalety

Używanie golarki elektrycznej jest szybsze, przyjemniejsze i bardzo proste w użyciu. Mimo, że wiążą się z wydaniem większej ilości pieniędzy przy jej zakupie, to służą przez długi czas i dają wielki komfort podczas golenia. Na pewno jest to lepsze rozwiązanie od kupowania jednorazowych maszynek, które nie dają takiej satysfakcji i zadowalających efektów. Mimo tego, że golarka elektryczna służy przez długi czas, to nadchodzi moment, kiedy trzeba wymienić zużywające się części, czyli głowicę oraz folię. Należy pamiętać o ich regularnej wymianie, aby golenie było przyjemne, skuteczne i precyzyjne. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę zamiennych ostrz do golarek, a także nakładek oraz folii do golarek elektrycznych najlepszych firm, takich jak Philips oraz Braun. W przypadku firmy Braun zaleca się wymianę tych części po około 18 miesiącach. Niekiedy ostrza szybciej się zużywają, dlatego ich wymiana powinna nastąpić szybciej. Szybkość zużycia urządzenia jest zależne od częstości używania golarki oraz od twardości golonego zarostu.

System golący głowicowy

Głowica jest częścią golarki elektrycznej i składa się z wirujących, okrągłych ostrzy tnących, na których znajduje się osłonka ze szczelinami. Najczęściej występują modele z trzema głowicami, które pozwalają na dokładne dopasowanie ostrzy do skóry i kształtu twarzy nie powodując podrażnień. Golarka elektryczna z trzema głowicami daje zadowalające efekty w bardzo krótkim czasie. Niektóre modele są ruchome, a to przekłada się na jeszcze większy komfort golenia.

System golący foliowy

Folia do golarek składa się z folii ochronnej (tnącej) z otworami, która jest nałożona na ostrza. Przez otwory przedostają się włoski, a następnie zostają przecięte przez ostrza, które są pokryte folią. Istnieją trzy modele golarek tego typu - z jedną, dwoma lub trzema foliami tnącymi. Liczba folii decyduje o jakości i skuteczności golenia. Im jest ich więcej, tym lepiej odbywa się golenie. Najlepszym wyborem będzie model o dwóch lub trzech foliach, zwłaszcza jeśli zarost jest twardy i szybko odrasta. Golarki z systemem golącym foliowym nie są tak skuteczne jak głowicowe, natomiast są najlepszym wyborem do skóry wrażliwej z delikatniejszym zarostem.