Haspro Work zatyczki do uszu do pracy i przemysłu
Haspro Work zatyczki do uszu do pracy i przemysłu
Haspro Work zatyczki do uszu do pracy i przemysłu
Haspro Work zatyczki do uszu do pracy i przemysłu
Haspro Work zatyczki do uszu do pracy i przemysłu
Haspro Work zatyczki do uszu do pracy i przemysłu

Haspro Work zatyczki do uszu do pracy i przemysłu

Haspro

Haspro Work Universal to najmocniejsze profesjonalne wkładki przeciwhałasowe przeznaczone do pracy. Zatyczki te posiadają bardzo wysokie tłumienie (SNR 30dB) co czyni je aktualnie jednymi z najmocniejszych a zarazem najskuteczniejszych zatyczek w tej kategorii. Potrafią tłumić hałas nawet o 37dB (wysokie częstotliwości – tabela tłumienia) czyli ten który ma negatywny wpływ na nasz narząd słuchu. Zapewniając przy tym jednak czytelność mowy ludzkiej czy też innych komunikatów i sygnałów ostrzegawczych, których słyszalność konieczna jest w procesie produkcyjnym.

HASPRO-WORK
Towar dostępny
79,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 199 zł oferujemy dostawę gratis!

Rodzaje dostawy Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Kurier UPS 12,99 zł 17,99 1 - 2 dni robocze
Paczkomaty InPost 9,99 zł - 1 - 2 dni robocze
Kurier Pocztex48 9,99 zł - 1 - 2 dni robocze
Odbiór w punkcie - Poczta Polska, Żabka, Orlen 8,99 zł - 2 - 3 dni roboczych
Odbiór osobisty
(Kraków, ul. Limanowskiego 1)
0 zł 0 zł 1 - 2 dni robocze
Kurier UPS
(Wysyłka zagraniczna do wszystkich krajów Unii Europejskiej!)
29,99 zł - 2 - 10 dni robocze
 

Darmowa dostawa od 199 zł

 

30 dni na zwrot towaru

 

Odbiór osobisty w Krakowie

Work


HASPRO WORK UNIVERSAL

Skuteczna ochrona słuchu w pracy

Haspro Work Universal zapewniają nie tylko wysokie tłumienie nadmiernego i niebezpiecznego hałasu. Jako nieliczne pozwalają, przy tak dużym wygłuszeniu, zachować komunikację oraz słyszalność sygnałów i alarmów, która jest kluczowa podczas pracy. Bezpieczeństwo, komunikacja oraz ochrona słuchu i zdrowia, czyni je jednymi z najlepszych zatyczek do pracy dostępnych na rynku.

Bogaty zestaw - długa żywotność

  • 2 sztuki zatyczek w rozmiarze S-Small
  • 2 Sztuki zatyczek w rozmiarze R-Regular
  • Filtr tłumiący i oddychający – SNR: 30 dB
  • Materiał: hipoalergiczny silikon
  • Aluminiowe poręczne etui
  • Swobodna komunikacja z drugą osobą
  • Sznureczek + klips zabezpieczający

Jakie stopery do pracy? Haspro Work Universal

Najlepsze zatyczki, stopery do uszu do pracy i przemysłu w kategorii zatyczek uniwersalnych wielorazowego użytku. Wyposażone są w bogaty zestaw idealnie stworzony dla osób wykonujących różne zadanie i czynności ruchowe. Aluminiowe etui z karabińczykiem zapewni odpowiednie zabezpieczenie przed zgubieniem zatyczek a dwa rozmiary wkładek (po 2 sztuki) zagwarantują odpowiedni komfort użytkowania.

Najmocniejsze stopery zatyczki do uszu

Zatyczki te posiadają bardzo wysokie tłumienie (SNR 30dB) co czyni je aktualnie jednymi z najmocniejszych a zarazem najskuteczniejszych zatyczek w tej kategorii. Potrafią tłumić hałas nawet o 37dB (wysokie częstotliwości – tabela tłumienia) czyli ten który ma negatywny wpływ na nasz narząd słuchu. Zapewniając przy tym jednak czytelność mowy ludzkiej czy też innych komunikatów i sygnałów ostrzegawczych, których słyszalność konieczna jest w procesie produkcyjnym. Bezpieczeństwo, komunikacja oraz ochrona słuchu i zdrowia, czyni je jednymi z najlepszych zatyczek do pracy dostępnych na rynku.

Zalecenia

Stosuj zawsze zatyczki do uszu gdy przebywasz w strefie podwyższone hałasu. Przed każdym użyciem umyj ręce i upewnij się, że zatyczki do uszu są czyste. Zawsze przechowuj zatyczki w suchym pojemniku z dala od wysokich temperatur (max <55°C).

Zatyczki mogą być wyposażone w sznureczek i klips. Gdy istnieje ryzyku, że sznureczek może być wciągnięty i stanowić zagrożenie, bez wahania zaprzestań jego używania. Stosuj się zawsze do wskazówek w instrukcji.

Tabela tłumienia

SNR H M L
30 dB 27 dB 22 dB 21 dB

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych