Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Inteligentna Waga Xiaomi Mi Smart Scale

xiaomiwaga

Nowy produkt

Xiaomi

Inteligenta waga Xiaomi Smart Scale skierowana jest dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad stanem wagi zarówno swojej, jak i całej rodziny.

Więcej szczegółów

Sprzedano: 2 szt.?Ten produkt w ciągu ostatnich 90 dni
kupiły 2 osoby

132,99 zł

 • Charakterystyka wagi Xiaomi


  Waga jest przydanym urządzeniem w każdym domu. Warto sprawdzać wagę swojego ciała, a w trakcie diety monitorować swoje postępy. Waga od Xiaomi to piękny sprzęt. Cechuje się minimalizmem i dzięki temu wpasuje się w wystrój każdej łazienki. Zapoznaj się bliżej z inteligentną wagą Mi Smart Scale.

  Piękny wygląd wagi Mi Smart Scale

  Estetyka wagi przyciąga uwagę swoją prostotą. Ma ona białą powierzchnię pokrytą szkłem. Jedynym widocznym znakiem na wadze jest małe logo firmy Xiaomi umieszczone na środku urządzenia. Pod jedną krawędzią wbudowany jest wyświetlacz, który pokazuje pomiar podczas używania wagi. Na spodzie wagi znajdują się cztery gumowe elementy, które zapobiegają jej przesuwaniu się podczas użytkowania. Pozostała część spodu wykonana jest z białego plastiku. Na tym elemencie znajdują się niezbędne informacje dotyczące produktu, między innymi certyfikaty, kody oraz logo marki Xiaomi. Nad danymi zamocowana została klapka, pod którą znajduje się miejsce na cztery baterie AA. Przy zakupie są one dołączane do głównego produktu. Istnieje także możliwość zmiany jednostki wagi na kilogramy, funty oraz kany.

  Inteligentna Waga Xiaomi Mi Smart Scale

  Mechanizm używania wagi oraz współpraca z aplikacją

  Korzystanie z Mi Smart Scale jest banalnie proste. Stając na wadze automatycznie ją uruchamiamy. W ten sposób po odczekaniu kilku sekund znamy wagę swojego ciała. Dodatkowo można pobrać aplikację Mi Fit na smartfonie, aby kontrolować swoją wagę w bardzo szybki i przyjemny sposób. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, wystarczy sparować ją z urządzeniem i każdy wynik zostanie w niej zapisany. Waga ma jeszcze jedną zaletę - automatycznie identyfikuje i przypisuje wyniki pomiarów do poszczególnych użytkowników wagi. Taka funkcja może dotyczyć aż 16 osób, więc aż tyle użytkowników może połączyć swoją aplikację w smartfonie z wagą. Należy wiedzieć, że z urządzenia mogą korzystać osoby, których waga sięga nie więcej niż 150 kg.

  Kto powinien nabyć inteligentną wagę Mi Smart Scale od Xiaomi? Zalety urządzenia.

  Waga polecana jest każdej osobie, która szuka urządzenia o podstawowych funkcjach do pomiaru masy ciała, a także będzie mogła kontrolować swoje postępy w prosty i przyjemny sposób. Dzięki możliwości zainstalowania aplikacji w telefonie użytkownik nie musi korzystać z dzienniczka, czy innych form zapisów. Mi Fit zrobi to automatycznie za każdą osobę, która używa wagi Mi Smart Scale. Urządzenie świetnie spełnia swoją rolę w każdym domu.

  Informacje dodatkowe


  Gwarancja: 12 miesięcy

  Dokładność: 100 gram

  Zakres pomiaru: 5 - 150 kg

  Zasilanie: 4 akumulatory AA (w zestawie)

  Wyświetlacz: 161 diod LED

  Synchronizacja: Bluetooth 4.0, współpraca z aplikacją Mi Fit

  Pamięć wbudowana: 800 pomiarów

  Cechy dodatkowe: płyta z hartowanego szkła, rozpoznawanie użytkowników, czujnik światła, wykończenie w technologii CNC

 • ProducentXiaomi
  Waga1900 gram
  Rozmiar300 x 300 x 28,2 mm

Opinie

Napisz opinię

Inteligentna Waga Xiaomi Mi Smart Scale

Inteligentna Waga Xiaomi Mi Smart Scale

Inteligenta waga Xiaomi Smart Scale skierowana jest dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad stanem wagi zarówno swojej, jak i całej rodziny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

19 innych produktów w tej samej kategorii: