Libido 

Jest 14 produktów.
 • Perfect Bust to roślinno - mineralny suplement diety w kapsułkach przeznaczony dla kobiet, który w naturalny i bezpieczny sposób powiększa i ujędrnia biust.
  Towar dostępny
 • Suplement diety Viamea powstał specjalnie po to, by zapewnić każdej kobiecie poczucie spełnienia w kontaktach seksualnych. Składniki suplementu pozytywnie wpływają na libido, intensyfikują przyjemność doznań, zapewniają ogrom energii i doskonale samopoczucie. Viamea to klucz do spełnionego życia seksualnego.
  Towar dostępny
 • Suplement diety Libido Therapy. Jego unikalny ziołowy skład zapewnia korzystny wpływ na zaburzenia wzrostu libido oraz osiągane orgazmy u kobiet. Został stworzony tak, abyś bez problemu mogła czerpać pełną przyjemność. Regularne stosowanie libido therapy w sposób niezawodny wpływa na długoterminową poprawę Twoich osiągnięć seksualnych.
  Towar dostępny
 • Sex Elixir Premium™ to suplement diety uznanej marki Sexual Health Series, który na rynku pojawił się dopiero niedawno ale z racji, że jest to mocniejsza wersja to jego premiowana wersja posiada już wielu zwolenników.
  Towar dostępny
 • Sex Elixir, to silny napój o silnym stężeniu miłosnym dla mężczyzn i kobiet. Pozwala przeżyć niezwykłą seksualną rozkosz, pożądanie i niesamowity orgazm.
  Towar dostępny
 • Woda toaletowa z feromonami Love & Desire dla kobiet to środek wabiący seksualnie. Przeznaczony dla kobiet pragnących zwiększyć pewność siebie, poprawić powodzenie u mężczyzn, wzbudzać poważanie i sympatie wśród innych kobiet. Zawiera unikalną mieszankę feromonów w nowej wzmocnionej wersji. Posiadają gustowny, przyciągających zapach. Mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku.
  Towar dostępny
 • Woda toaletowa z feromonami Love & Desire dla kobiet to środek wabiący seksualnie. Przeznaczony dla kobiet pragnących zwiększyć pewność siebie, poprawić powodzenie u mężczyzn, wzbudzać poważanie i sympatie wśród innych kobiet. Zawiera unikalną mieszankę feromonów w nowej wzmocnionej wersji. Posiadają gustowny, przyciągających zapach. Mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku.
  Towar dostępny
 • LibiGel to innowacyjny preparat ekstremalnie zwiększający doznania o działaniu silnie pobudzającym i rozgrzewającym! Twój mężczyzna przypomni sobie Wasz pierwszy raz, a Ty będziesz gotowa do stosunku po bardzo krótkiej grze wstępnej.
  Towar dostępny
 • Love&Desire™ to seria niezwykłych feromonów, które na rynku istnieją już od ponad 10 lat. W 2016 roku wprowadzono wersję premiowaną feromonów - Love&Desire Gold™.
  Towar dostępny
 • Środek wabiący seksualnie mężczyzn. Sexual Attraction to przynęta seksualna wspomagająca naturalne wydzielanie feromnów przez ludzi w celu przyciągania płci przeciwnej.
  Towar dostępny
 • Woda toaletowa z feromonami Love & Desire dla kobiet to środek wabiący seksualnie. Przeznaczony dla kobiet pragnących zwiększyć pewność siebie, poprawić powodzenie u mężczyzn, wzbudzać poważanie i sympatie wśród innych kobiet. Zawiera unikalną mieszankę feromonów w nowej wzmocnionej wersji. Posiadają gustowny, przyciągających zapach. Mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku.
  Towar dostępny
 • Żel intymny o unikalnym składzie stworzony by podnosić jakość życia seksualnego kobiet. Dzięki zawartości składników aktywnych (m.in. hamamelis, arginina i kasztanowiec) wyróżnia się działaniem ścieśniającym oraz uelastyczniającym ścianki pochwy poprawiając jakość życia seksualnego kobiet.
  Towar dostępny
 • Potęguje doznania u kobiet i mężczyzn oraz ułatwia osiągnięcie orgazmu przez kobiety. Idealny w przypadku problemu suchości miejsc intymnych. Posiada bardzo przyjemny delikatny zapach.
  Towar dostępny
 • Bust-Up to suplement diety w postaci tabletek zawierający naturalne składniki roślinne.
  Brak

Libido, czyli z łaciny żądza. Inaczej popęd lub pociąg seksualny. A jeszcze inaczej: pobudzenie pochodzące z wnętrza organizmu, którego celem jest zaspokojenie potrzeb seksualnych. Wydaje się, że skoro potrzeby seksualne są wpisane w ludzką naturą, libido również powinno takie być. I jest, ale jego poziom bardzo się waha. Niekiedy jest tak wysokie, że z trudem spogląda się na zegarek i czeka na koniec pracy oraz powrót partnera lub partnerki, a czasem zamienia w lodową rzeźbę. To naturalne i niestety bardzo częste szczególnie u kobiet. Wymagający tryb życia, ciągły bieg i stres oraz tysiące myśli kołatających się w głowie nie ułatwiają myślenia o seksie, a bez niego zbliżenia nie ma. Bo o seksie trzeba myśleć - o płynącej z niego przyjemności, o doznaniach, jakie można podczas niego odczuć.

Zamiast myśli o problemach - myślenie o rozluźnieniu

Czasami myślenie nie pomaga. Co wtedy? Romantyczna kolacja? Wyjątkowy masaż? Zapomnienie o problemach? To ostatnie nie jest proste, a właściwie należy do głównych czynników obniżających libido. Nie tak łatwo jednak przestawić myślenie na coś innego, coś znacznie bardziej przyjemnego. W takich sytuacjach nawet masaż może nie pomóc, ale z pewnością zrobią to tabletki poprawiające libido. Wyłącznie naturalne składniki, które oddziałują na kobiety. Dzięki nim ciało zostanie odpowiednio pobudzone, a z tego pobudzenia narodzą się myśli. I nie tylko, bo to czyny są ostatecznym potwierdzeniem skuteczności specyfików na libido. Środek na libido uspokoi, rozluźni i zapewni chwilę bądź kilka chwil zapomnienia. Tyle jest potrzebne, by doświadczyć przyjemności podczas seksu. Tyle wystarczy, żeby do niego w ogóle doszło.

Libido, czyli akceptacja siebie

Jaki może być jeszcze powód spadku libido? Brak akceptacji samego lub samej siebie. Zmiana wyglądu, dodatkowe kilogramy - to wszystko sprawia, że libido leci na łeb na szyję. Jak je uratować? Hipnozą? Terapią? Są łatwiejsze sposoby. Środki na libido dla kobiet i... środki poprawiające ich samoocenę w łóżku. Na pewno zrobi to większy i jędrniejszy biust, który nie musi być wynikiem operacji. Wystarczy odpowiedni krem lub tabletki, a natura zrobi swoje. To na dobry początek, bo później jako dalsze kroki "terapii" warto wdrożyć tabletki czy inny suplement poprawiający libido. Jego korzyści będą dotyczyły nie tylko samej częstotliwości, ale też poprawie zdrowia i nastroju. W końcu czy na zdrowie, wygląd i samopoczucie działa coś lepiej niż dobry seks? Z pewnością nie. Rozpromieni cerę, pomoże odzyskać spokój, a także zapewni dawkę endorfin, jakie najczęściej produkuje czekolada. Zrobi to jednak bez dodawania do diety kalorii, które wymagałyby spalenia.