Dla dziecka  Jest 140 produktów.

Wszystko, co potrzebne dla malucha

To właśnie w tym dziale można znaleźć wszystkie te produkty, jakie mogą okazać się potrzebne dla dziecka już od pierwszych dni jego życia. Mogą one znacząco ułatwić zarówno wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, jak i karmienie dziecka już od momentu jego narodzin. Wysokiej jakości preparaty, które są polecane przez mamy, pomagają przejść przez pierwsze miesiące życia malucha, a następnie mogą mu też towarzyszyć w kolejnych etapach jego rozwoju.  

Produkty, które sprawdzą się podczas karmienia malucha

Dla wielu świeżo upieczonych mam karmienie dziecka jest szalenie ważnym, ale i jednocześnie bardzo trudnym zadaniem. Dlatego też w tej kategorii produktowej oferujemy wszystko to, co może przydać się na początku karmienia, na przykład są to specjalne woreczki do przechowywania odciągniętego dla malucha pokarmu, ale i wiele innych, przydatnych akcesoriów. W tej kategorii prezentujemy także butelki do karmienia o różnej pojemności renomowanych producentów, które dedykowane są dla maluchów od pierwszego dnia narodzin jak i dla starszych niemowląt. Wymienne smoczki do butelek również mogą okazać się pomocne, gdyż jest to taki element butelki, który najszybciej ulega zużyciu. Jednocześnie mamy nadzieję, że wysokiej jakości produkty renomowanych marek ułatwią pierwsze miesiące karmienia malucha, jak i każde kolejne. 

Wszystko, co potrzebne do pielęgnacji

Drugą kategorią oferowanych produktów są te, które sprawdzą się w przypadku zabiegów pielęgnacyjnych. Są to płyny oraz żele do mycia delikatnej skóry dziecka, które są przeznaczone do stosowania na tak wrażliwą skórę niemowlaka. Można je stosować bez obaw o podrażnienia, zaczerwienienia czy też reakcje alergiczne. Dodatkowo, proponujemy oliwki do ciała dla niemowląt, dzięki którym skóra malucha może być przez cały czas odpowiednio natłuszczona, nawilżona i pachnąca. Podczas pierwszych przygód z pieluszkami pomocne mogą okazać się także kremy, które zapobiegają pojawianiu się odparzeń na delikatnej skórze malucha. Z kolei podczas pierwszych spacerów i wyjść malucha na zewnątrz w zimniejszych miesiącach, z pewnością odpowiedni będzie krem ochronny, dzięki któremu nie straszny będzie ani zimny wiatr ani też niska temperatura. 

Właściwe karmienie, a także odpowiednia pielęgnacja skóry niemowlaka to klucz do dobrego samopoczucia zarówno jego samego jak i jego mamy, która może bez zmartwień cieszyć się tymi pierwszymi miesiącami życia swojego dziecka. Dlatego też tak dużą wagę przywiązujemy do bogatego asortymentu jak i jakości zgromadzonych tutaj produktów.