Chusteczki nawilżające  Jest 9 produktów.

 • Chusteczki nawilżane z lanoliną są delikatne i łagodne dla wrażliwej skóry dziecka. Są jednocześnie wytrzymałe i wprost idealne dla dzieci karmionych piersią, które wymagają częstej zmiany pieluszek.
  Towar dostępny
 • Derma Baby Chusteczki - to całkowicie bezpieczne i hipoalergiczne chusteczki, które są idealne podczas podczas zmiany pieluszki, a także do oczyszczania rąk i buzi Twojego dziecka. Chusteczki delikatnie czyszczą i nawilżają skórę. Bez zapachu, bez alergenów! Przydatne, gdy jesteście na spacerze lub w podróży. Są miękkie i przyjemne w dotyku, a jednocześnie mocne.
  Towar dostępny
 • Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Delikatna tkanina w połączeniu z czysta wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Tak powstał przepis na bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wrażliwej skóry malucha.
  Towar dostępny
 • Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci w ekonomicznej wersji zawierającej 12 opakowań. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Delikatna tkanina w połączeniu z czysta wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Tak powstał przepis na bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wrażliwej skóry malucha.
  Towar dostępny
 • Ebebe Natural to delikatne, ekologiczne chusteczki nawilżane, które są wykonane na bazie składników naturalnych: woda, gliceryna, ekstrakt rumianku, aloes, są całkowicie wolne od wszelkich drażniących substancji. Unikalny skład sprawia, że chusteczki są w 100% neutralne dla skóry dziecka i nie powodują podrażnień nawet przy częstym używaniu.
  Towar dostępny
 • Bambusowe chusteczki nawilżane, nasączone w 99% oczyszczoną wody oraz wyciągiem z aloesu i owoców.
  Towar dostępny
 • Chusteczki nawilżane Aquaint HAPPY PLANET zapewniają w 100% naturalną pielęgnację Twojego maluszka. Delikatna biodegradowalna włóknina wykonana z rozpuszczalnych włókien celulozowych. 99,9% czystej wody, wyciąg z jabłek oraz delikatne konserwanty spożywcze zapewniają, że chusteczki są bezpieczne.
  Towar dostępny
 • Organiczne chusteczki nawilżane do pielęgnacji bardzo wrażliwiej skóry dziecka. W 95% składają się ze składników pochodzenia organicznego. Wykonane są z materiału pozyskanego ze zrównoważonej gospodarki leśnej. W trosce o lepszą pielęgnację Twojego dziecka wzbogacone zostały organicznym balsamem z aloesu!
  Towar dostępny
 • Nowy
  Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Delikatna tkanina w połączeniu z czysta wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Tak powstał przepis na bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wrażliwej skóry malucha.
  Towar dostępny

---