Artykuły higieniczne  Brak produktów w tej kategorii.

Czystość i komfort na co dzień.

Środki higieniczne to nieodłączna część życia każdej kobiety. Ich używanie zaczyna się już od wieku nastoletniego. Są szczególnie potrzebne podczas miesiączki. To ich główne zadanie. Najpopularniejszymi artykułami odpowiadającymi za higienę są oczywiście tampony, podpaski oraz wkładki. Na rynku pojawia się coraz więcej ich rodzajów, ponieważ producenci starają się dostosowywać do wymagań kobiet. Głównymi założeniami jest to, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo, wygodę oraz, co najważniejsze - skuteczność. 

Jednak artykuły higieniczne służą nie tylko podczas trwania menstruacji. Przydają się w wielu innych sytuacjach, ponieważ do tej grupy zaliczają się także wszelkiego typu wkładki, pieluchy, pampersy, chusteczki oraz różnego rodzaju akcesoria ułatwiające czynności higieniczne. Do tej ostatniej kategorii można zakwalifikować np. artykuły przeznaczone do laktacji, karmienia, czy nawet do kąpieli.

Kiedy będą potrzebne? 

Jednym z takich momentów są z pewnością pierwsze dni tuż po porodzie. Kobieta w połogu często może zmagać się z lekkim krwawieniem, wydzielaniem się śluzu lub nawet resztek łożyska. Nie jest to komfortowe, a z kolei codzienne pranie pościeli jest wręcz niemożliwe. Dlatego należy koniecznie zaopatrzyć się w podkłady poporodowe. Są to bardzo cienkie, chłonne i wygodne maty, które wystarczy położyć na wysokości bioder pod sobą tuż przed snem. Gwarantują natychmiastowe wchłaniane, zabezpieczają pościel przed zabrudzeniem. Dodatkowo nie trzeba martwić się o brak komfortu - są wykonane z miękkiego, przyjemnego dla skóry tworzywa, które nie podrażni jej i pozwoli oddychać, co zapobiegnie wszelkim odparzeniom, czy też otarciom. 

Sklep internetowy Medpak.com.pl oferuje konkretnie ten i dodatkowo wiele innych akcesoriów higienicznych. Z pewnością pomogą w wielu sytuacjach i nieco je uprzyjemnią. Na stronie została im poświęcona specjalna zakładka, dzięki czemu wszystko jest przejrzyste i łatwo można znaleźć konkretny produkt, którym jest się zainteresowanym. 

Jak dobrać odpowiednie akcesoria higieniczne?

Decydując się na zakup konkretnych środków, trzeba dokładnie przeczytać opis danego produktu. To podstawowy krok, jeśli chce się zamówić rzecz, która odpowiada wymaganiom. Medpak zdecydowanie ułatwia to zadanie, ponieważ cechy wszystkich artykułów higienicznych i nie tylko, są bardzo klarownie opisane. 

Asortyment stale się powiększa, dzięki czemu mamy będą mogły bez problemu zamówić wszystko, czego potrzebują z jednego miejsca. Sklep Medpak gwarantuje najwyższą jakość produktów oraz ich sterylność.