Podkłady do przewijania


Przewijanie dziecka to czynność, do której za każdym razem warto odpowiednio się przygotować. Kiedy uwolnisz malucha ze zużytej pieluszki, nie będzie już czasu na poszukiwanie chusteczek nawilżanych czy kremu na odparzenia. Bardzo ważne jest także właściwe zabezpieczenie zarówno niemowlęcia, jak i miejsca, na którym pragniemy je przewinąć. Przewijaki wielorazowe są bardzo praktyczne, jednak nie nadają się do transportu i mają restrykcyjne ograniczenia wagowe, wobec czego dziecko zwyczajnie z nich wyrasta. Warto zatem zawsze mieć pod ręką podkłady do przewijania, które zabierzemy ze sobą w podróż, w gości czy też na wizytę u lekarza. Niezastąpione okażą się także w domu, kiedy maluch okaże się już za duży na korzystanie z przewijaka. 

Podkłady do przewijania to niezbędnik wyprawki szpitalnej

Jeśli dopiero spodziewasz się dziecka, powinnaś pamiętać, że w Twojej torbie szpitalnej muszą znaleźć się praktyczne i higieniczne jednorazowe podkłady do przewijania. Będą one niezbędne zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego nowo narodzonego dziecka. Przydadzą się po porodzie, kiedy będziesz potrzebowała dodatkowego komfortu, odzyskując siły i wracając do pełnej sprawności,  a także podczas przewijania maluszka, dla którego higieniczność to podstawa. Chociaż w szpitalach dostępne są wielorazowe przewijaki, warto dodatkowo zabezpieczyć je czystym i chłonnym podkładem, który będzie dla dziecka przyjemniejszy niż chłodne obicie tego mebla. 

Wytrzymałe i praktyczne podkłady do przewijania

Podkłady do przewijania to akcesoria, które powinnaś mieć zawsze przy sobie, kiedy tylko wychodzisz z dzieckiem na wizytę do lekarza, znajomych lub rodziny. Dzięki nim konieczność przebrania malucha w świeżą pieluchę będzie możliwa w każdych warunkach, a dodatkowo również w pełni komfortowa. Chłonne podkłady poradzą sobie z każdym wypadkiem podczas przewijania i skutecznie zabezpieczą meble lub materac. Zewnętrzna folia to gwarancja, że nic nie przecieknie przez materiał. Natomiast mięciutka wierzchnia warstwa pozostanie przyjemna w kontakcie ze skórą malucha. 

Podkłady do przewijania powinny znaleźć się w każdym domu młodych rodziców. Bardzo przydatne okazują się także podczas opieki nad osobami starszymi lub chorymi. Zawarty w nich super absorbent nie tylko wchłania wszelkie płyny, ale także neutralizuje nieprzyjemny zapach, zapewniając pełen komfort swojemu użytkownikowi. Podkłady są lekkie i zajmują niewiele miejsca, dlatego łatwo się je przechowuje i transportuje, dzięki czemu można zawsze mieć je przy sobie. 

Produkt dodany do ulubionych