Marsylskie mydło migdałowe do podłóg 1L - Maître Savon

- Mydło dokładnie czyści, usuwa tłuszcze, pozostawia piękny i świeży zapach.
- Produkt bezpieczny dla osób uczulonych na pewne składniki chemiczne, bądź też nietolerujących mydeł podłogowych z zawartością tłuszczy zwierzęcych.
- Dzięki działaniu bakteriobójczemu jest polecany do codziennego czyszczenia domu.
- Chcesz poczuć w swoim domu piękny, słodki zapach migdałów.

Więcej szczegółów

29,00 zł

Maitre Savon De Marseille

MSNOIRMIG

Charakterystyka mydła marsylskiego do podłóg


Naturalne, francuskie mydło do podłóg w płynie. Składa się w 99,8% ze składników pochodzenia naturalnego. Posiada "Ecodetergent Ceftifie" wydawany przez ECOCERT poświadczający najwyższą jakość i oryginalność mydła.

Najważniejsze cechy:

Mydło jest bardzo wydajne, dokładnie czyści zabrudzenia, ma działanie odtłuszczające. Przeznaczenie: Mydło jest specjalnie przeznaczone do czyszczenia różnego typu powierzchni, a w szczególności: płytek podłogowych, płytek ceraminczych, terakoty, betonu. Czyste lub rozcieńczone mydło doskonale nadaje się również do czyszczenia ścian, kuchenek, okapów, piekarników, ceramiki oraz łazienek.

Jak używać?

1) Przy regularnym stosowaniu - Rozpuścić 15ml mydła w 5 litrach ciepłej wody, następnie przygotowanym roztworem umyć powierzchnię. Nie ma potrzeby płukania.

2) Do głębokiego czyszczenia - Rozpuścić 40ml mydła w 5 litrach ciepłej wody, następnie przygotowanym roztworem umyć powierzchnię. Przemyć czystą wodą i powtórzyć zabieg w razie potrzeby.

Produkcja: Mydło jest oryginalnie produkowane wyłącznie w Marsylii - rejonie Francji wyspecjalizowanym w produkcji mydeł tradycyjnych. Wszystkie użyte naturalne składniki są wyprodukowane na ekologicznych uprawach.

ProducentMaitre Savon De Marseille 1894
Kraj pochodzeniaFrancja
KonsystencjaPłyn
Masa netto1000 ml

Odbiór osobisty (Kraków, ul. Lenartowicza 7/1) - GRATIS
Kurier przedpłata - 11,99 zł
Kurier pobranie - 16,99 zł
Paczkomat InPost przedpłata - 9,99 zł
Paczkomat InPost pobranie - 12,99 zł
Poczta Polska list polecony ekonomiczny - 5,98 zł
Paczka w Ruchu przedpłata - 5,99 zł

Możesz być także zainteresowany