Milkchecker automatyczny termometr do mleka

Jedyny tak precyzyjny termometr do mleka. Nowy, innowacyjny termometr do mleka, który dokładnie mierzy temperaturę cieczy w butelce. Chcesz wiedzieć czy podajesz (przygotowujesz) mleko lub kaszkę swojemu dziecku w odpowiedniej temperaturze? Milkchecker jest dla Ciebie!

Więcej szczegółów

89,00 zł

MedFuture

MF001

Towar dostępny

Uwaga: ostatnie sztuki dostępne!

Milkchecker


Koszmar obawy o odpowiednią temperaturę mleka jest już przeszłością. Milkchecker to zbawienie dla rodziców, niań i dziadków oraz… starszego rodzeństwa! To termometr, który precyzyjnie mierzy temperaturę mleka w butelce.

Twoje dziecko już nigdy nie poparzy się mlekiem, ale również nie wypije zbyt zimnego mleka. Zwykłe termometry potrafią być nieprecyzyjne we wskazaniach temperatury. Każdy rodzic ma za sobą historię sprawdzania temperatury mleka kilkoma termometrami, kiedy każdy wskazywał inny pomiar! Z kolei podgrzewacze zużywają prąd, podłączone do kontaktu nie są przenośne, zbiera się w nich kamień, a często każdy z nich przeznaczony jest do innego rodzaju butelek. Co więcej, mleko w podgrzewaczu nie powinno być podgrzewane dłużej niż kilkadziesiąt minut ponieważ traci smak, zaczyna kisnąć i namnażają się w nim bakterie.

Ręka rodzica bywa omylna i powinna służyć do przytulania, głaskania, a mierzenie idealnej temperatury mleka zostawmy precyzyjnemu urządzeniu opracowanemu przez naukowców.

Już nigdy nie poparzysz ręki, ani nie będziesz miał/a wątpliwości czy mleko podawane dziecku ma odpowiednią temperaturę!

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 199 zł oferujemy dostawę gratis!

Rodzaje dostawyPrzedpłataPobranieCzas dostawy
Kurier UPS12,99 zł17,991 - 2 dni robocze
Paczkomaty InPost9,99 zł-1 - 2 dni robocze
Kurier Pocztex489,99 zł-1 - 2 dni robocze
Poczta Polska - list polecony ekonomiczny6,99 zł-3 - 5 dni robocze
Odbiór w punkcie - Poczta Polska, Żabka, Orlen8,99 zł-2 - 3 dni roboczych
Paczka w Ruchu6,99 zł-3 - 5 dni robocze
Odbiór osobisty
(Kraków, ul. Limanowskiego 1)
0 zł0 zł1 - 2 dni robocze
Kurier UPS
(Wysyłka zagraniczna do wszystkich krajów Unii Europejskiej!)
29,99 zł-2 - 10 dni robocze

Pytania i odpowiedzi