Głowice do golarek Braun


Wymienne głowice do golarek Braun

Golarki elektryczne są coraz częściej wybierane przez mężczyzn do codziennej pielęgnacji twarzy oraz usuwania zarostu. Ich rosnąca popularność wynika przede wszystkim z wygody użytkowania oraz skuteczności przeprowadzonego za ich pomocą golenia. Użytkowanie golarek elektrycznych nie wymaga ponadto stosowania dodatkowych kosmetyków, ani nie powoduje podrażnień skóry, jest to więc doskonała opcja dla tych z panów, którzy posiadają wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę twarzy. Golarki elektryczne są także znacznie bardziej ekonomiczne w użytkowaniu, gdyż raz zakupione urządzenie z powodzeniem wystarcza na wiele lat bezproblemowego użytkowania.

Jak często należy dokonywać wymiany głowic w golarkach Braun?

Na długie i dobre działanie golarek elektrycznych Braun wpływa przede wszystkim możliwość samodzielnej wymiany głowic z ostrzami obecnych w urządzeniu. Jak często powinno się dokonywać takiej wymiany? Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie, gdyż samoistne zużywanie się ostrzy golarki zależy w dużej mierze od indywidualnych czynników, częstości użytkowania samego urządzenia oraz twardości naszego zarostu. Z tego właśnie względu panowie, którzy regularnie użytkują swoją golarkę, będą musieli częściej dokonywać wymiany jej głowicy niż ci mężczyźni, którzy golą się za pomocą golarki elektrycznej raz na jakiś czas. Także panowie, którzy z natury posiadają gęsty i twardy zarost muszą liczyć się z tym, że ostrza ich golarki będą zużywały się szybciej.

W jaki sposób można stwierdzić, że należy zakupić nowe głowice do golarek Braun?

Przed każdym przystąpieniem do golenia, powinniśmy dokładnie obejrzeć głowicę naszej golarki. Szczególną uwagę należy zwrócić przede wszystkim na stan tzw. folii, która pokrywa ostrza. Jeśli zauważymy, że jest ona wygięta lub, co gorsze, pojawiły się na jej powierzchni dziury lub inne ślady świadczące o jej zużyciu, taką głowicę wraz z folią należy niezwłocznie wymienić. Tylko bowiem cała i nieuszkodzona folia da nam gwarancję dobrej jakości golenia oraz zapobiegnie ewentualnym uszkodzeniom skóry. Z kolei w trakcie golenia należy zwracać baczną uwagę, czy golarka sprawnie i dokładnie usuwa zarost. Jeśli zauważymy, że skuteczność golenia spadła, będzie to świadczyło o naturalnym stępieniu się ostrzy. Aby zapewnić sobie golenie stale na wysokim poziomie, należy więc wymienić całą głowicę. Wymienne głowice do golarek Braun sprzedawane są w komplecie wraz z folią, kupując je masz więc zawsze pewność, że twoja golarka będzie zarówno bezpieczna w użytkowaniu, jak i skutecznie oraz sprawnie będzie usuwała twój zarost.

Produkt dodany do ulubionych