Głowice do golarek Philips


Golarka elektryczna jest bardzo praktycznym urządzeniem dla każdego mężczyzny posiadającego zarost. Są one dużo dokładniejsze od tradycyjnych maszynek ręcznych, przez co pozwalają na dokładne przycinanie i regulowanie zarostu.

Zalety golarek elektrycznych

Korzystanie z golarek elektrycznych jest dużo szybsze, przyjemniejsze i prostsze w użyciu. Podczas zakupu takiego urządzenia wydaje się, że jest to dużo większy wydatek niż w przypadku golenia się maszynkami tradycyjnymi, jednak długi czas działania oraz komfort golenia wystarczająco rekompensuje użytkownikowi pieniądze wydane na golarkę elektryczną. W przypadku wyboru maszynki elektrycznej należy pamiętać o wymianie części po określonym czasie użytkowania, tak, aby komfort golenia tym urządzeniem nie został obniżony, jednak odbywa się to stosunkowo rzadko w porównaniu do maszynek ręcznych. Podczas wyboru golarki warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów decydujących o wygodzie kolejnego golenia. Należy zwrócić uwagę na wygląd obudowy, ponieważ przekłada się ona na przyjemność golenia, dlatego warto dopasować odpowiedni kształt maszynki do twarzy. W zależności od trybu życia użytkownika golarki należy dobrać odpowiedni system zasilania, w ofercie rynkowej do wyboru dostępne są cztery systemy zasilania: bateryjne, sieciowe, akumulatorowe, sieciowo-akumulatorowe.

System golący

W ofercie rynkowej dostępne są golarki wykorzystujące jeden z dwóch dostępnych systemów golących: głowicowy lub foliowy. System foliowy opiera się foli ochronnej z otworami nałożonej na ostrza, zarost przedostaje się przez otwory, a następnie zostają przecięte przez ostrza pokryte folią. Jednak większy komfort golenia zapewnia system głowicowy. Jest to związane z budową takiego typu golarki, którego najważniejszą częścią jest głowica, która może być ruchoma, co zwiększa dokładność golenia, ponieważ bardziej dostosowuje się do kształtu twarzy. W ofercie rynkowej dostępne są modele podsiadające od jednej do pięciu głowic, przy czym im więcej, tym lepiej, ponieważ odpowiednie rozłożenie elementów golących odgrywa bardzo ważną rolę. Decydując się na takie urządzenie warto wybrać golarkę, w której można wymienić głowicę. Najlepsze głowice na rynku golarek oferuje firma Philips, dzięki precyzyjnemu wykonaniu ostrzy, możliwe jest usunięcie nawet najkrótszego zarostu. Inwestycja w głowice wyprodukowane przez firmę Philips zwraca się już po kilku goleniach, a komfort golenia głowicami dopasowującymi się do kształtu twarzy jest niepowtarzalny.

Produkt dodany do ulubionych