Nasadki do golarek Philips


Nasadki do golarek Philips – pielęgnacja zarostu i skóry

Dzięki funkcjonalnym nasadkom wymiennym do golarek Philips, twoja golarka stanie się uniwersalnym urządzeniem strzyżącym i pielęgnacyjnym. Nie ma potrzeby kupowania kilku różnych urządzeń. Za pomocą wymiennych nasadek dedykowanych do golarek Philips skrócisz zarost, nadasz mu odpowiedni kształt, usuniesz zbędne włoski z nosa i uszu, poprawisz wygląd i kształt fryzury, a nawet zadbasz o stan skóry twarzy. Montaż nasadki jest banalnie prosty, wystarczy bowiem zdjąć standardową głowicę golarki i na jej miejscu założyć wybraną nasadkę.

Skracanie zarostu, regulacja brody, baków oraz wąsów

Popularny i chętnie używany przez mężczyzn trymer pozwala na uzyskanie zarostu o pożądanym kształcie oraz długości. Jego regularne stosowanie można szczególnie polecić tym z panów, którzy zdecydowali się przez dłuższy czas nosić brodę lub wąsy i nie chcą tracić czasu na regulację zarostu za pomocą zwykłych nożyczek lub nie mają możliwości regularnego odwiedzania fryzjera. Specjalna nasadka trymująca idealnie dopasowana do golarek Philips pozwoli na uzyskanie estetycznego i zadbanego wyglądu zarostu. Za jej pomocą można skrócić nie tylko sam zarost, ale także wyregulować baki i całą fryzurę. Trymery wyposażone są w węższe ostrza od tych obecnych w golarce, dzięki czemu ich użytkowanie jest znacznie bardziej precyzyjne i dokładne. Ostrza trymera wykonane są ze specjalnego rodzaju stali, dzięki czemu są w stanie dokładnie przyciąć nawet najtwardsze włoski.

Usuwanie włosków z nosa i uszu

Praktyczną i chętnie kupowaną przez mężczyzn nasadką do golarek Philips jest także trymer specjalizujący się w usuwania włosów z uszu oraz nosa. Dzięki swojej charakterystycznej budowie jest w stanie precyzyjnie i sprawnie ścinać włoski z tak trudno dostępnych miejsc, jak wnętrze nosa i uszu. Odpowiednio zaprojektowana końcówka wyposażona w ostrza tnące pozwala na uchwycenie nawet niewielkich włosków, dzięki czemu trymer jest bardzo dokładny. Jednocześnie pozostaje delikatny dla wrażliwej skóry i nie ma ryzyka przypadkowego zacięcia się w trakcie jego stosowania.

Pielęgnacja skóry twarzy

Wbrew pozorom, nasadki do golarek Philips nie służą jedynie do przycinania zarostu. Specjalna szczoteczka do twarzy pozwala bowiem na dokładne oczyszczenie męskiej cery oraz zapewnienie jej codziennie świeżego i zadbanego wyglądu. Regularne stosowanie tej nasadki można szczególnie polecić tym z panów, którzy pragną zniwelować efekt świecącej się skóry twarzy oraz narzekają na nieestetyczne suche skórki w jej obrębie. Szczoteczka w delikatny sposób wykona relaksujący masaż twarzy, poprawi krążenie krwi w obrębie twarzy oraz odświeży i rozświetli cerę.

Produkt dodany do ulubionych