Odżywki, balsamy i maski do włosów

Pokazano 1-35 z 77 pozycji

Spośród wysokiej jakości kosmetyków do włosów proponujemy także odżywki i maski, które pozwalają utrzymać włosy w dobrej kondycji, a także w systematyczny sposób dbać o ich piękny wygląd. Są to preparaty, które pozwalają odpowiednio odżywić włosy i nadać im połysku, nawilżyć je i wygładzić lub też pobudzić je do wzrostu. Kosmetyki te opierają się na naturalnych składnikach, które mają swoje źródło w samej przyrodzie, a opatentowane receptury gwarantują odpowiedni efekt ich stosowania. 

Niesamowita moc oleju kokosowego

Wiele zaprezentowanych w tej kategorii produktów to odżywki i maski bazujące na oleju kokosowym. Przede wszystkim są one polecane dla tych osób, które posiadają matowe, suche i zniszczone włosy, które potrzebują silnej regeneracji. Stosowanie odżywek, które mają w swoim składzie olej kokosowy pomaga nadać im zdrowy wygląd i blask, zniwelować problem łamania się włosów oraz rozdwajania końcówek, a także intensywnie je nawilżyć i dodać im elastyczności. Preparaty te wyróżniają się także wspaniałym, lekko słodkim zapachem, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi przy ich systematycznym aplikowaniu na włosy oraz na skórę głowy. 

Keratyna, kolagen oraz arginina, czyli idealne połączenie pielęgnacyjne

Równie ciekawą kategorią preparatów są te, które w swoim składzie posiadają keratynę, która jest głównym budulcem włosów. Dodatkowo, zawartość argininy oraz kolagenu pozwala na regenerację włosów od podstaw. Preparaty tego rodzaju będą więc idealne dla osób, które chcą przeprowadzić kurację regenerującą włosy łamliwe, pozbawione sił i energii oraz matowe. Dodatkowo, regularne stosowanie odżywek z takim kompleksem pozwala wygładzić włosy, a w efekcie sprawia, że znacznie łatwiej się je układa i rozczesuje. Kompleks stanowi idealne połączenie trzech substancji, które najmocniej wpływają na odbudowę zniszczonych włosów. 

Drożdżowa maska o bogatym składzie

Z kolei maska drożdżowa to propozycja odżywki o bogatym składzie, z którego na szczególną uwagę zasługuje sok brzozowy, olej z owoców dzikiej róży czy też ostropest plamisty. Maska opiera się o naturalne składniki, ma działanie odbudowujące, ale też pozwala walczyć z problemem wypadania włosów. Dodatkowo, produkt stymuluje włosy do przyspieszonego wzrostu. Wszystkie zaproponowane w tej kategorii preparaty są idealne do regularnego stosowania na włosy po to, aby w odpowiedni sposób je wypielęgnować w jak najbardziej naturalny sposób. Planując więc zabiegi pielęgnacyjne warto pomyśleć o ich regularnym stosowaniu, które z pewnością da dobre rezultaty. 

Produkt dodany do ulubionych