Mydła w płynie  Jest 11 produktów.

Mydła w płynie błyskawicznie wyparły klasyczne mydła w kostce. Zdecydowała o tym większa wygoda stosowania. Mydło w płynie rozprowadza się szybciej, łatwiej, a także nie trzeba posiadać specjalnej mydelniczki czy martwić się wodą, która może doprowadzić do nadmiernego roztopienia się klasycznej kostki. Dzięki mydłom w płynie codzienna kąpiel czy codzienny prysznic są dużo wygodniejsze i szybsze. Mydła te nie wymagają specjalnych warunków przechowywania, dzięki czemu mogą bez najmniejszego problemu leżeć pod prysznicem, czego nie można powiedzieć o mydłach w kostce.

Wygoda mydła w płynie, jakość mydła w kostce

Chociaż wygody mydłom w płynie nikt nie odmówi, ich jakość wielokrotnie nijak ma się do jakości oferowanej przez klasyczne mydła w kostce. Wynika to głównie z konieczności stosowania w mydłach w płynie dodatkowych substancji, dzięki którym zostaje zachowana płynna postać. Substancje te są zbędne z punktu widzenia czystości czy pielęgnacji, ale niezbędne pod kątem rozprowadzania po skórze czy możliwości korzystania z pompki do mydła. Bez tych substancji mydła tężałyby. Jednakże dla skóry te dodatkowe składniki nie są dobrym rozwiązaniem. Można ich na szczęście uniknąć, o ile skorzysta się z dobrego mydła w płynie. Nie tego oferowanego w opakowaniach zastępczych, służącego jako wkład do dozownika, ale mydeł, które mają skład niemal taki sam jak klasyczne mydła Aleppo czy marsylskie.

Klasyczne mydło i wyjątkowa pielęgnacja

Zwolennicy mydeł Aleppo i mydeł marsylskich nie muszą już wybierać czy zdecydować się na produkt wysokiej jakości, czy na wygodę stosowania. Oferowane obecnie mydła w płynie składem niemal zupełnie są identyczne z klasycznymi odpowiednikami. Dzięki temu można wygodę połączyć z wyjątkowymi właściwościami pielęgnacyjnymi i bakteriobójczymi mydeł Aleppo, a także z niezwykłymi zapachami oraz nawilżeniem mydeł marsylskich. Kąpiel czy prysznic jeszcze nigdy nie były tak wyjątkowe, a dbanie o higienę tak proste. Dobre mydło w płynie to spa we własnym domu. To chwila relaksu i możliwość odpoczynku po ciężkim dniu. Mydła w płynie to nie tylko prostota stosowania, ale również wyjątkowe zapachy, które unoszą się w powietrzu już po odkręceniu buteleczki.

Nawilżenie, wyjątkowe wonie, gwarancja higieniczności i nadzwyczajna pielęgnacja - to tylko nieliczne z korzyści, jakie dają oryginalne mydła w płynie wzorem Aleppo i marsylskich. Zapach lawendy czy róży, olejek laurowy i wiele innych substancji pielęgnujących sprawiają, że każda kąpiel zamienia się w zabieg godny najlepszego spa. Za niewielką cenę i w czterech ścianach własnego domu.