Gadżety erotyczne  Jest 5 produktów.

 • Durex Pleasure Ring został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci utrzymać erekcję na dłużej i zwiększyć przyjemność dla obojga partnerów.
  Towar dostępny
 • Wibrator Durex Pure Fantasy to namacalny kształt kobiecych fantazji. Smukła główka, płynna regulacja wibracji sprawia, że można zabawę z nim dopasować do swojego nastroju. Rankiem może pobudzać, wieczorem spokojnie rozluźniać przygotowując do zabawy we dwoje. Świece i pachnąca, ciepła woda w wannie to także dobry moment aby bliżej poznać wodoodporny Pure Fantasy.
  Towar dostępny
 • Durex Intense Vibrations to nakładka wibracyjna, która została zaprojektowana aby przynieść dodatkową przyjemność dla obojga partnerów. Jest łatwa w użyciu, prosta do włączenia i wyłączenia oraz doskonała do eksperymentowania. Dla maksymalnej przyjemności płynącej z wibracji.
  Towar dostępny
 • Wibrator Durex Play Delight to dyskretny i skuteczny mini masażer zaprojektowany tak, aby dostarczyć do 5 godzin wibrujących doznań. Zaprojektowany do stymulacji łechtaczki i całego ciała. Wodoodporny.
  Towar dostępny
 • Puder to już przeżytek – obecnie fani i fanatycy ubrań z lateksu i gumy sięgają po pjur® Cult. Stworzony specjalnie z myślą o osobach noszących stroje profesjonalnie i na scenie pomaga bardzo łatwo i płynnie wślizgnąć się w strój.
  Towar dostępny

Gadżety erotyczne pozwalają w znacznym stopniu uatrakcyjnić życie seksualne, co może mieć pozytywny wpływ na oboje partnerów. Dlatego też Medpak przygotował oddzielną kategorię produktów, które mogą posłużyć właśnie do tego celu. Mogą one okazać się atrakcyjne zarówno dla osób, które jeszcze wcześniej nie miały okazji korzystać z takich produktów, jak i dla tych, którzy je znają i chętnie z nich korzystają. Proponujemy akcesoria produkowane przez popularne, znane i cenione marki, tym samym nie mając wątpliwości, co do jakości, jaką one posiadają. Dzięki ich zastosowaniu można zwiększyć swoje doznania erotyczne, a co za tym idzie skutecznie zwalczyć nudę, jeśli taka wkradła się do związku. Warto zapoznać się z tymi produktami, które być może czymś nas zainteresują. 

Gadżety, które są wykonane z najlepszej jakości materiałów

To, z czego wykonane są proponowane akcesoria nie jest bez znaczenia, stąd też wysoką wagę przywiązujemy do ich marki, a także materiałów wykorzystanych do ich produkcji. Są to materiały całkowicie bezpieczne, na których można polegać. W tej kategorii produktowej można znaleźć chociażby dyskretne pierścienie erekcyjne, które mogą być także stosowane z prezerwatywami lub bez. Dzięki nim można wzmocnić doznania i utrzymać erekcję na dłużej, co pozwoli na więcej przyjemności ze stosunku dla obojga partnerów. Dodatkowo, produkt ten może być używany z różnego rodzaju żelami intymnymi po to, aby dodatkowo jeszcze wzmocnić doznania. Kolejnymi produktami są klasyczne wibratory, wibratory w wersji mini oraz specjalne nakładki wibrujące. Produkty te różnią się między sobą wielkością, a dla tych osób, które lubią dyskretne gadżety erotyczne, dedykowane są właśnie te wibratory, które mają mniejszy rozmiar oraz nakładki wibrujące, które bez przeszkód zmieszczą się w każdej torebce. Wszystkie masażery zostały zaprojektowane tak, aby mogły posłużyć do stymulacji każdej części ciała. Są to też produkty wodoodporne, co znacząco zwiększa ich uniwersalny i praktyczny charakter, gdyż mogą być też wykorzystywane podczas kąpieli. Są to urządzenia działające na baterie, które można wymieniać. 

Chcąc zaskoczyć swojego partnera lub też mając w planach intymny prezent dla naszej partnerki z pewnością warto przeglądnąć zawartość tej kategorii produktowej. To szereg interesujących propozycji, które pozwolą na nowo odkryć przyjemność różnego rodzaju doznań erotycznych. Renomowane marki, które cieszą się zaufaniem odbiorców, a także szeroki asortyment produktowy sprawi, że z pewnością uda się tutaj znaleźć gadżet doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji.