Pierpaoli Ekologiczne tabletki do zmywarki - 25 sztuk

Ekologiczne tabletki do zmywarki Ekos 25 szt. Zawarty w tabletkach cytrynian sodu w naturalny sposób zapobiega powstawaniu kamienia, a obecny nadwęglan sodu gwarantuje optymalne działanie nawet w niskich temperaturach, zapewniając przy tym znaczącą oszczędność przy zużyciu energii, wody oraz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska wodnego.

Więcej szczegółów

27,99 zł

Sprzedano: 27 szt.?Ten produkt w ciągu ostatnich 90 dni
kupiło 15 osób

Pierpaoli

PIER412

Towar dostępny

Ekologiczne tabletki do zmywarki od Pierpaoli


Chcesz aby Twoje naczynia po wyjęciu ze zmywarki nie miały smug, były nieskazitelnie czyste i gotowe do podania jedzenia? A czy ponadto masz dość chemii, zależy Ci na dobrych dla środowiska tabletkach do zmywarki? Ekologiczne tabletki od Pierpaoli są odpowiedzią na te pytania. To najlepsze i najskuteczniejsze z ekologicznych tabletek przeznaczone są do mycia naczyń w zmywarce. Nie zawierają szkodliwych substancji (patrz: lista poniżej). Zmniejszają ryzyko wystąpienia alergii i nietolerancji dzięki braku sztucznych zapachów, barwników i wybielaczy optycznych. A co w takim razie zawierają? W skład Tabletek do zmywarek Pierpaoli wchodzi naturalny olejek eteryczny z cytryny (Citrus Limonum Oil). Poli (kwas asparginowy) charakteryzuje się wysoką biodegradowalnością, jest nietoksyczny i rozpuszczalny w wodzie. Zawarty w tabletkach cytrynian sodu w naturalny sposób zapobiega powstawaniu kamienia, a obecny nadwęglan sodu gwarantuje optymalne działanie nawet w niskich temperaturach, zapewniając przy tym znaczącą oszczędność przy zużyciu energii, wody oraz zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska wodnego.

Włoska firma Pierpaoli może pochwalić się jednym najdłuższych doświadczeń w produkcji ekologicznych produktów w Europie.

Produkt nie zawiera:

• EDTA
• Chloru
• Fosforanów
• Syntetycznych zapachów
• Żadnych składników pochodzenia zwierzęcego - ODPOWIEDNI DLA WEGAN
• Wybielaczy optycznych
• Syntetycznych barwników
• Syntetycznych konserwantów
• Surowców modyfikowanych genetycznie
• Enzymów
• Składników alergizujących

Wydajność i skuteczność mycia:

Skuteczność i wydajność tabletek, została potwierdzona w zewnętrznym Laboratorium. Właściwe dawkowanie produktu oszczędza koszty i zmniejsza do minimum wpływ na środowisko.

Wpływ na środowisko:

Tabletki Ekos spełniają normy ekologicznych detergentów wyznaczone przez ICEA (Międzynarodową jednostkę Certyfikującą Eco Bio środki czystości i kosmetyki). W szczególności, zmniejszenie wpływu na środowisko (toksyczność wodna, długotrwałe skutki dla organizmów wodnych) obliczone wg objętości rozcieńczenia krytycznego (CDVtox) według matrycy obliczania Ecolabel 2003/31/WE (DC).

Opakowanie powstało przy użyciu min. 85% materiałów pochodzących z recyklingu.

Produkt, opakowanie, biodegradacja i etykietowanie są przedmiotem corocznych kontroli przeprowadzonych przez Instytut Certyfikacji Etyki i Środowiska (ICEA).

EKO Detergent - Certyfikat ICEA nr OO1 EC 009 Ponadto produkt jak i wszystkie produkty oraz cała fabryka Pierpaoli spełnia "Międzynarodowy Standard" - "Stop testom na zwierzetach" Kontrolowany przez ICEA dla LAV (Stowarzyszenie przeciwko wiwisekcji) nr 032

Sposób użycia:

Aby zapewnić optymalną skuteczność produktu należy pamiętać o usunięciu większych pozostałości jedzenia z naczyń, tzn. wcześniejszym przepłukaniu naczyń przed włożeniem do zmywarki. Wyciągnąć tabletkę z opakowania i umieścić w odpowiednim dozowniku.

Należy ustawić regulator zmiękczacza wody w zmywarce, tak jakby woda była o jeden przedział twardsza, niż jest w rzeczywistości. Aby zmywanie przebiegało optymalnie należy zadbać o to, by w zmiękczaczu wody zawsze była wystarczająca ilość soli regenerującej.

Ostrzeżenia:

Drażniące dla skóry i oczu. Ryzyko poważnego uszkodzenia oczu. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku połknięcia, pić dużo wody, zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Składniki INCI:

Sodium Citrate, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Coceth Sulfate, Citrus Limonum Oil, Limonene.

Zawartość opakowania25 sztuk
Masa netto450 g

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 199 zł oferujemy dostawę gratis!

Rodzaje dostawyPrzedpłataPobranieCzas dostawy
Kurier UPS12,99 zł17,991 - 2 dni robocze
Paczkomaty InPost9,99 zł-1 - 2 dni robocze
Kurier Pocztex489,99 zł-1 - 2 dni robocze
Poczta Polska - list polecony ekonomiczny6,99 zł-3 - 5 dni robocze
Odbiór w punkcie - Poczta Polska, Żabka, Orlen8,99 zł-2 - 3 dni roboczych
Paczka w Ruchu6,99 zł-3 - 5 dni robocze
Odbiór osobisty
(Kraków, ul. Limanowskiego 1)
0 zł0 zł1 - 2 dni robocze
Kurier UPS
(Wysyłka zagraniczna do wszystkich krajów Unii Europejskiej!)
29,99 zł-2 - 10 dni robocze

Pytania i odpowiedzi