Prezerwatywy  Jest 73 produktów.

 • Prezerwatywy nowej generacji wykonane z delikatnego materiału Real Feel™ dla prawdziwie naturalnych doznań „skóry na skórze”. Nielateksowe, dodatkowo nawilżone dla jeszcze większego komfortu i zintensyfikowanych doznań obojga partnerów. Materiał z którego wykonane są prezerwatywy Real Feel jest delikatniejszy i jednocześnie bardziej elastyczny niż lateks, dzięki czemu gwarantuje prawdziwie naturalne doznania.
  Towar dostępny
 • Durex Extra Safe to prezerwatywy o grubszych ściankach z dodatkową ilością środka nawilżającego. Łatwiej je nałożyć. Przeźroczyste, zakończone zbiorniczkiem, wykonane z naturalnej gumy lateksowej, powlekane środkiem nawilżającym.
  Towar dostępny
 • Durex Classic to klasyczne prezerwatywy o kształcie Easy-On zakończone zbiorniczkiem. Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Classic mają przyjemniejszy zapach. Nic nie przeszkadza, więc możesz się zrelaksować i cieszyć przyjemnością.
  Towar dostępny
 • Nowe prezerwatywy Durex Invisible dodatkowo nawilżane są 35% cieńsze od standardowych prezerwatyw Durex dla zwiększonego odczuwania i bliższego kontaktu z partnerem. Jest to najcieńsza, lateksowa prezerwatywa Durex.
  Towar dostępny
 • Durex Fetherlite Elite to jedne z najlepszych prezerwatyw, stworzone by wzmacniać doznania i zbliżyć partnerów podczas seksu. Niezwykle cienkie prezerwatywy Durex Fetherlite Elite z dodatkowym środkiem nawilżającym umożliwiają zwiększenie wrażliwości i wzmocnienie odczuwanej przyjemności. Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Fetherlite Elite mają przyjemniejszy zapach. Nic nie przeszkadza, więc możesz się zrelaksować i cieszyć przyjemnością.
  Towar dostępny
 • Prezerwatywy o smaku i zapachu soczystego jabłka. Gwarantują one dodatkową zabawę i przyjemność podczas seksu. Dzięki specjalnej technologii wytwarzania smakowe prezerwatywy Durex mają przyjemniejszy zapach.
  Towar dostępny
 • Prezerwatywy klasyczne o anatomicznym kształcie. Stosunek grubości ścianek do bezpieczeństwa jaką ma dawać prezerwatywa został idealnie zoptymalizowany w prezerwatywach Durex Classic.
  Towar dostępny
 • Nowe prezerwatywy Durex Invisible dodatkowo nawilżane są 35% cieńsze od standardowych prezerwatyw Durex dla zwiększonego odczuwania i bliższego kontaktu z partnerem. Jest to najcieńsza, lateksowa prezerwatywa Durex.
  Towar dostępny
 • Durex Mutual Climax prezerwatywy zaprojektowane i teksturowane są by zwiększyć intensywność przyjemności, zawierają żel który pomaga przedłożyć stosunek jednocześnie stymulując partnerów. Durex Mutual Climax ma "Easy On Shape", co oznacza że są zaprojektowane specjalnie by prezerwatywa łatwo wślizgnęła się i wygodnie dopasowała.
  Towar dostępny
 • Prezerwatywy Durex Tickle Me są pokryte wyjątkowo rozmieszczonymi prążkami zapewniającymi bardziej intensywne doznania podczas seksu i mają prostszy kształt, który gwarantuje lepsze przyleganie i dopasowanie.
  Towar dostępny
 • Prezerwatywy nowej generacji wykonane z delikatnego materiału Real Feel™ dla prawdziwie naturalnych doznań „skóry na skórze”. Nielateksowe, dodatkowo nawilżone dla jeszcze większego komfortu i zintensyfikowanych doznań obojga partnerów. Materiał z którego wykonane są prezerwatywy Real Feel jest delikatniejszy i jednocześnie bardziej elastyczny niż lateks, dzięki czemu gwarantuje prawdziwie naturalne doznania.
  Towar dostępny
 • Prezerwatywy My.Size "47" idealnie dopasowane do obwodu penisa. Gwarantują najwyższy komfort oraz wygodę zakładania.
  Towar dostępny
 • Prezerwatywy My.Size "60" idealnie dopasowane do obwodu penisa. Gwarantują najwyższy komfort oraz wygodę zakładania.
  Towar dostępny
 • Durex Fetherlite Elite to jedne z najlepszych prezerwatyw, stworzone by wzmacniać doznania i zbliżyć partnerów podczas seksu. Niezwykle cienkie prezerwatywy Durex Fetherlite Elite z dodatkowym środkiem nawilżającym umożliwiają zwiększenie wrażliwości i wzmocnienie odczuwanej przyjemności. Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Fetherlite Elite mają przyjemniejszy zapach. Nic nie przeszkadza, więc możesz się zrelaksować i cieszyć przyjemnością.
  Towar dostępny
 • Durex Arouser spośród innych prezerwatyw wyróżnia się prążkami umieszczonymi w nowym miejscu, które powodują spotęgowanie doznań podczas uprawiania seksu.
  Towar dostępny
 • Prezerwatywy Durex Extra Safe są zaprojektowane dla osób wymagających pewności, że prezerwatywa, której używają, jest naprawdę bezpieczna. Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Extra Safe mają przyjemniejszy zapach.
  Towar dostępny
 • Durex Classic to klasyczne prezerwatywy o kształcie Easy-On zakończone zbiorniczkiem. Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Classic mają przyjemniejszy zapach. Nic nie przeszkadza, więc możesz się zrelaksować i cieszyć przyjemnością.
  Towar dostępny
 • Durex Anatomic posiadają znacznie bardziej anatomicznym kształcie niż tradycyjne modele prezerwatyw, tak aby idealnie dopasowywały się do członka. Dzięki temu zapewniają maksymalny komfort i uczucie przyjemności podczas stosunku.
  Towar dostępny
 • Prezerwatywa Durex Elite (Sensitivo) ma ergonomiczny kształt, który nie tylko ułatwia zakładanie i regulację, ale także zwiększa czułość. Zyskaj więcej przyjemności ze swoim partnerem dzięki dodatkowemu smarowaniu tych prezerwatyw z naturalnego lateksu.
  Towar dostępny
 • Durex Classic to klasyczne prezerwatywy, stworzone byście oboje czuli się pewnie. Ekonomiczne opakowanie zawierające 18 sztuk prezerwatyw.
  Towar dostępny
 • Durex Mutual Pleasure to prezerwatyw dla jeszcze bardziej intensywnych doznań obojga partnerów. Zaprojektowane, by wspólnie osiągnąć orgazm.
  Towar dostępny
 • Durex Mutual Pleasure to prezerwatyw dla jeszcze bardziej intensywnych doznań obojga partnerów. Zaprojektowane, by wspólnie osiągnąć orgazm.
  Towar dostępny
 • Feel Ultra Thin to nowość od Durex! Prezerwatywy ultra cienkie z dodatkową ilością środka nawilżającego, cieńsze aż o 20% od standardowej prezerwatywy! Dzięki nowej formule SENSI-FIT, zapewniają idealnie dopasowanie dzięki czemu zwiększają wrażliwość seksualną.
  Towar dostępny
 • Prezerwatywy My.Size "69" idealnie dopasowane do obwodu penisa. Gwarantują najwyższy komfort oraz wygodę zakładania.
  Towar dostępny

Jaki sposób antykoncepcji wybrać? Tabletki antykoncepcyjne, które nie są obojętne dla zdrowia i które trzeba przyjmować zawsze o tej samej porze? Kremy lub globulki przyjmowane na kilkanaście lub kilkadziesiąt minut przed stosunkiem? Metod antykoncepcyjnych jest wiele, ale tylko jedna z nich chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, umożliwia natychmiastowe zastosowanie, a także może być odpowiednikiem gadżetu erotycznego.

Nie tylko bezpieczenie

Prezerwatywy przestały być wyłącznie środkiem zapobiegania ciąży. To oczywiście nadal jest ich główne przeznaczenie. Mają chronić przed zajściem w ciążę, ale nie tylko, bo z tym radzą sobie w mniejszym lub większym stopniu różne środki antykoncepcyjne. Zadaniem prezerwatyw jest również ochrona przed chorobami, których można nabawić się podczas namiętnych chwil. Zaufanie partnerowi to jedno, ale zaufanie prezerwatywom to coś, czego nie można żałować.

Prezerwatywy to nie tylko metoda antykoncepcji. Dzięki dziesiątkom ich rodzajów można wybrać coś dla siebie i niewielkim kosztem zapewnić sobie i partnerowi lub partnerce niezapomniane wrażenia. Inne doznania zapewnią prezerwatywy chłodzące lub rozgrzewające, a za jeszcze inne będą odpowiadały wypustki na prezerwatywie. Sposobów na zmianę w życiu seksualnym jest wiele, a każdy z nich dostępny jest w niewielkim opakowaniu z prezerwatywami.

Lateks, czyli o zmianie "ulubionego" smaku i zapachu prezerwatyw

Jeszcze do niedawna zapach lateksu dominował w każdym seksie z wykorzystaniem prezerwatyw. Nie musi tak być. Zapachowe kondomy są coraz powszechniejsze. Tłumią woń lateksu i przyjemnie podrażniają ośrodek przyjemności. Na tym nie koniec, bo zwolennicy seksu oralnego mogą zapoznać się z całą gamą smaków, które ubarwią miłość francuską. Seks oralny w prezerwatywie? Wbrew pozorom, to nie taki głupi pomysł. To kolejny element gry wstępnej i urozmaicenie w łóżku, które docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To wybór, na którym skorzystają obie strony.

A co z przeciwnikami "gumek"? Naprzeciw ich potrzebom również wyszli producenci prezerwatyw. Modele "real skin" czy "ultra cienkie" to te rodzaje, które nie osłabią wrażeń nawet najbardziej czułego na zmiany mężczyzny. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą czuć więcej, a przy tym nie zapominają o zdrowiu swoim i partnerki. Dla kobiet natomiast to większa przyjemność partnera, a tym samym więcej, częściej... i po prostu lepiej.

Przy dziesiątkach rodzajów prezerwatyw do przetestowania, nie skorzystanie z nich jest grzechem. A jeśli już grzeszyć to z pewnością w inny sposób - grzeszną przyjemnością.