Lista produktów według marki A-Medica

Problemy z płodnością dotykają coraz więcej par, ktore nie mogą doczekać się potomka. Nie zawsze jednak powodem są medyczne przeciwwskazania. Bardzo często to bariery psychiczne oraz niezdrowy tryb życia są przyczyną, dla których nie może dojść do zapłodnienia. W takich sytuacjach, zanim rozpocznie się kosztowne leczenie, warto sięgnąć po suplementy diety.

W dążeniu do poprawy płodności

A-Medica to polska firma, która powstała w 2011 roku. Misją tego producenta suplementów od samego początku było poznanie, a następnie przeciwdziałanie przyczynom bezpłodności. Przyczynom, które nie wynikają z medycznych uwarunkowań i nie wymagają  specjalistycznego leczenia. A-Medica bowiem to producent wysokiej klasy suplementów diety, a także dostawca produktów leczniczych i wyrobów medycznych, które są stosowane w leczeniu zaburzeń płodności u kobiet i u mężczyzn. Suplementy te zawierają wyłącznie składniki wyspecjalizowane w poprawnie szeroko rozumianej płodności. Witaminy oraz minerały, które przyczyniają się do poprawy wszystkich parametrów decydujących o zapłodnieniu, to główne składniki produktów oferowanych przez A-Medica.

Jednym z nich jest ExtraSperm - rozwiązanie dedykowane dla mężczyzn. Suplement ten ma za zadanie rozpoczęcie oraz wspieranie działań i procesów zachodzących w organizmie mężczyzny, które mają docelowo prowadzić do zwiększenia płodności mężczyzny. Suplement wspiera zmiany, jakie muszą zostać wdrożone w celu poprawy płodności, w tym eliminację nałogów, redukcję stresu, zwiększenie aktywności fizycznej, poprawę diety. Dzięki ExtraSperm zmiany te następują łatwiej, a skład, zawierający witaminy i minerały bezpośrednio wpływające na płodność mężczyzny, podnosi jakość plemników, ich żywotność i szybkość. Przede wszystkim jednak ExtraSperm dostarcza komórkom odpowiedzialnym za produkcję plemników starannie wyselekcjonowane substancje.

A-Medica to również produkty dla kobiet, czyli suplementy oddziałujące na płodność poprzez regulowanie gospodarki hormonalnej i dostarczanie witamin odpowiadających za większą płodność.

Wsparcie diagnostyki płodności

A-Medica to nie tylko suplementy diety - to również wsparcie diagnostyki płodności mężczyzn. Każdy mężczyzna, który musiał poddać się badaniu płodności wie, jak nieprzyjemne może ono być. Prezerwatywy Male-FactorPak ułatwiają pobranie materiału potrzebnego do badania. Umożliwiają bowiem oddanie nasienia podczas stosunku płciowego. Są jak najbardziej naturalną metodą pozyskania plemników na potrzeby badania, a przy tym nie chronią przed zajściem w ciążę, ponieważ niewielka ilość nasienia może przeniknąć do dróg rodnych kobiety. Wystarczy niewielkie nakłucie w prezerwatywie, które sprawi, że część nasienia wydostanie się z prezerwatywy, podczas gdy reszta pozostanie w niej.

Tym samym A-Medica jest producentem wspierającym zarówno poprawę płodności u obojga płci, jak i firmą, która dostarcza materiałów umożliwiających naturalne pobranie próbki.

Produkt dodany do ulubionych