Lista produktów według producenta Allos

Allos to niemiecka firma założona w 1974 roku przez Waltera Langa - zwolennika ruchu żywności naturalnej. Producent rozpoczął od samodzielnego suszenia owoców i zbierania plastrów miodu od własnych pszczół. Dzięki niemu narodziła się marka, która do dzisiaj produkuje wyłącznie naturalne, ekologiczne produkty spożywcze służące zdrowiu człowieka. 


Allos - marka kochająca naturę


Założyciel firmy Allos przeniósł naturalne zasady żywienia swojej rodziny na całą gamę ekologicznych, organicznych produktów wegańskich i wegetariańskich dostępnych dla wszystkich. Dewizą producenta jest jednak nie tylko tworzenie przyjaznego zdrowiu i naturze asortymentu. Allos kocha przyrodę i stara się dbać o nią również w trakcie całej produkcji. Postępuje podobnie z ludźmi i środowiskiem - docenia je i chroni. Marka stawia na wykorzystanie 100% energii ekologicznej. Troszczy się także o zrównoważony rozwój i różnorodność biologiczną. Za składnik swojego sukcesu Allos uznaje szacunek, z jakim odnosi się do swoich partnerów biznesowych i dostawców, czyli rolników. Dba o długoterminową współpracę i promuje kreatywność. 


Allos - co znajdziemy w ofercie marki?


Allos to przede wszystkim smaczne, ekologiczne produkty spożywcze. Są wśród nich wyroby wegańskie oraz wegetariańskie, komponowane ze składników pochodzenia organicznego. W ofercie znajdują się różnego typu przekąski, desery, bazy do dań czy dodatki do kanapek. Allos proponuje nam różnego rodzaju musli, mleka roślinne, batony, pasty kanapkowe, a nawet naturalną herbatę. W produktach nie znajdziemy żadnych zbędnych, szkodliwych dodatków chemicznych czy wzmacniaczy smaku. Najpopularniejsze będą z kolei takie składniki, jak organiczne warzywa i owoce, ziarna zbóż, miód pszczeli czy inne artykuły znane z wysokiej wartości odżywczej. Producent zadbał nawet o ich opakowania - przyjazne środowisku pokrywki czy etykiety bez rozpuszczalników. 


Dzięki produktom marki Allos możemy mieć pewność, że wybieramy to, co najlepsze dla siebie, dla swojej rodziny i dla środowiska naturalnego.