Lista produktów według marki B BoxB.Box to australijska firma założona w 2007 roku przez Monique Filer i Dannielle Michael. Marka specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu akcesoriów niezbędnych do codziennej opieki nad niemowlętami i starszymi dziećmi. Pierwszy produkt od B.Box to nietuzinkowy przewijak, czyli baby box, od którego pochodzi nazwa całej firmy. Pozostały asortyment stworzono z kolei zgodnie z dewizą "zabawa i funkcjonalność to zwycięskie połączenie".

Artykuły B.Box - co je wyróżnia?

Akcesoria marki B.Box wykonano z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu maluszkom i ich rodzicom. Producent stawia przede wszystkim na bezpieczne, praktyczne i ciekawe rozwiązania. Dedykuje swoje wyroby użytkownikom, którzy cenią najwyższą jakość i szerokie zastosowanie zakupionych artykułów. Zaletą asortymentu marki jest także niepowtarzalny design produktów, przypadający do gustu i dzieciom, i rodzicom. Wśród innych producentów B.Box wyróżnia się głównie innowacyjnością wyrobów, projektowanych tak, aby ułatwić rodzicom opiekę nad dziećmi. 

Dlaczego warto sięgnąć po akcesoria B.Box?

Produkty od B.Box charakteryzuje przede wszystkim doskonały stosunek jakości do ceny. Towary tej marki projektowane i wykonywane są z dbałością o najdrobniejsze detale. Wyróżnia je nie tylko bezpieczeństwo stosowania, ale również innowacyjność. To właśnie B.Box zasłynęła z portfela na pieluchy, podróżnego śliniaka w saszetce, misek niewysypek, sztućców do nauki jedzenia w bardzo nietypowym kształcie czy wyjątkowego kubka niekapka - bidonu z obciążoną słomką, która pozwala wypić napój co do kropli. Producent dostarcza młodym rodzicom akcesoriów, które okazują się nieocenione na każdym etapie opieki nad dzieckiem. Artykuły cechuje funkcjonalność i łatwość użytkowania. Ze wszystkich skorzystamy także wielokrotnie, ponieważ można wygodnie myć je pod bieżącą wodą. Zakup wysokiej jakości akcesoriów B.Box to doskonała inwestycja, która pozwala oszczędzić pieniądze, nie rezygnując z komfortu i zadowolenia zarówno dziecka, jak i samego rodzica.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji
Produkt dodany do ulubionych