Lista produktów według producenta Bros

 • Wygodny w użyciu preparat do zwalczania wszelkich owadów biegających (karaluchów, mrówek faraona, pluskiew, pcheł itp.).
  Towar dostępny
 • Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni ubrania do 6 miesięcy.
  Towar dostępny
 • Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni ubrania do 6 miesięcy.
  Towar dostępny
 • Urządzenie z wkładem w formie płynu zapewnia skuteczną ochronę pomieszczeń przed komarami. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Zabezpiecza pomieszczenie do 20 m2 (ok. 50 m3) przez 60 nocy przy stosowaniu 8h na dobę. Optymalną ochronę uzyskuje się po 30 min. od włączenia. Estetyczne, kolorowe urządzenie dobrze pasuje do kolorystyki dziecięcych pokoi. Wielogodzinne działanie parującej substancji zapewnia ochronę pomieszczenia przez całą noc.
  Towar dostępny
 • Urządzenie z wkładami w formie płytki zapewnia skuteczną ochronę pomieszczeń przed insektami, zwłaszcza komarami. Wielogodzinne działanie parującej substancji zapewnia ochronę pomieszczenia przez całą noc.
  Towar dostępny
 • Elektrofumigator z wkładami nasączonymi substancją czynną do zwalczania komarów. Chroni pomieszczeia przed owadami nadlatującymi z zewnątrz nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Wkład zabezpiecza pomieszczenie do 20 m2 przez ok. 12h. Optymalną ochronę uzyskuje się po 30 min. od włączenia. Estetyczne, kolorowe urządzenia dobrze pasuje do kolorystyki dziecięcych pokoi.
  Towar dostępny
 • Bros Elektro na muchy, komary i mrówki to uniwersalne urządzenie, które wygoni z twojego mieszkania niechciane owady. Substancja czynna działa dzień i w nocy, sprawdza się również przy włączonym świetle i otwartych oknach. Skuteczność do 480 godzin!
  Towar dostępny
 • Pułapka do wyłapywania owadów biegających. Skutecznie zwalcza karaluchy, prusaki, oraz rybiki. Nie zawiera chemicznych środków owadobójczych. Kształt pułapki sprawia, że złapane owady pozostają niewidoczne. Otwarta pułapka jest skuteczna do 3 miesięcy.
  Towar dostępny
 • Preparat przeznaczony jest do likwidacji gniazd os i szerszeni - w ogrodach, na tarasach i balkonach. Specjalna dysza umożliwia rozpylanie preparatu z odległości do 5 m, ograniczając ryzyko bezpośredniego kontaktu z owadami. Działanie preparatu jest natychmiastowe i utrzymuje się przez kilka dni.
  Towar dostępny
 • Trutka jest atrakcyjna dla gryzoni ze względu na odpowiednią wielkość i twardość granulatu oraz specjalne dodatki smakowe. Granulki zawierają tylko substancje pokarmowe bez stosowanych w innych trutkach wypełniaczy.
  Towar dostępny
 • Maść ogrodnicza przeznaczona do zabezpieczania ran drzew i krzewów, powstałych podczas szczepień, uszkodzeń mechanicznych, otarć, pęknięć pod wpływem mrozów, szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta itp.
  Towar dostępny
 • Kulki na mole Bros świetnie usuwają naprzykrzające się owady, jaja oraz larwy. Skutecznie chronią ubrania, tkaniny i futra, nie niszcząc ich oraz nie wpływając na meble. Kulki pozostawiają przyjemny zapach kwiatów. Odpowiednie do szafy, garderoby czy szuflady. Środek zapewnia ochronę przez 3 miesiące.
  Towar dostępny
 • Kulki na mole Bros świetnie usuwają naprzykrzające się owady, jaja oraz larwy. Skutecznie chronią ubrania, tkaniny i futra, nie niszcząc ich oraz nie wpływając na meble. Kulki pozostawiają przyjemny zapach kwiatów. Odpowiednie do szafy, garderoby czy szuflady. Środek zapewnia ochronę przez 3 miesiące.
  Towar dostępny
 • Jeśli borykasz się z problemem moli to kulki Bros na mole wyproszą je z domu, dodając do tego lawendowy zapach. Jak je użyć? Nic prostszego. Kupić, otworzyć i wrzucić w miejsca gdzie ostatnio były widziane.
  Towar dostępny
 • Skutecznie zabezpiecza pomieszczenia przed owadami latającymi. Doskonale sprawdza się w mieszkaniach, domach, altanach ogrodowych i niewielkich pomieszczeniach gospodarczych. Zastosowanie specjalistycznego źródła światła i siatki rażącej jest gwarancją skuteczności działania.
  Towar dostępny
 • Pułapka klejowa do wyłapywania szkodników żerujących na doniczkowych roślinach ozdobnych. Żółty kolor tabliczek przyciąga owady żerujące na roślinach.
  Towar dostępny
 • Lep do wyłapywania gąsienic (m.in. piędzika przedzimka, zimówka ogołotniaka, ukośnicy szczawiówki), mrówek oraz innych szkodników drzew owocowych i ozdobnych. Do stosowania w ogrodach, parkach i lasach.
  Towar dostępny
 • Tradycyjna postać rozwijanej taśmy pokrytej klejem. Receptura kleju zapewnia skuteczność lepu w różnej temperaturze i wilgotności przez bardzo długi czas.
  Towar dostępny
 • Estetyczna forma lepu z kolorowym nadrukiem. Nadaje się do stosowania w miejscach widocznych, w kuchni i wszędzie tam, gdzie ze względów estetycznych nie chcemy stosować tradycyjnego lepu. Można umieścić go na szybie, kafelkach, doniczkach, w miejscu przechowywania owoców itp. Skutecznie wyłapuje muchy, muszki owocówki i inne owady latające. Specjalna receptura kleju wydłuża jego działanie do kilku miesięcy.
  Towar dostępny
 • Preparat w postaci trutki gotowej do użycia, przeznaczony do zwalczania mrówek ogrodowych w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie, np. na tarasach, balkonach, w altanach, na ścieżkach, podjazdach itp.
  Towar dostępny
 • Produkt do zwalczania much i innych owadów latających w postaci estetycznej naklejki pokrytej substancją czynną. Produkt jest idealną alternatywą dla lepów.
  Towar dostępny
 • Naturalna ochrona przed uciążliwymi kopcami kretów i odchodami psów oraz kotów. Skuteczność gwarantują odpowiednio dobrane substancje, na które zwierzęta mają wyczulony węch. Preparat działa skutecznie natychmiast po zastosowaniu.
  Towar dostępny
 • Preparat zniechęca zwierzęta do przebywania i oznaczania zabezpieczonych nim miejsc. Zapach uwalniający się stopniowo z granulek preparatu jest nieprzyjemny dla zwierząt i jednocześnie niedrażniący dla ludzi.
  Towar dostępny
 • Gotowy do użycia płyn do spryskiwania worków i pojemników na śmieci (w domu i na zewnątrz). Szerokie spektrum działania: zwalcza muchy oraz ich larwy, a także neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając w otoczeniu cytrynową świeżość. Preparat zachowuje skuteczność aż do 2 tygodni.
  Towar dostępny

Bros to zdecydowanie jeden z najbardziej znanych, Jeśli nie najbardziej znany producent środków odstraszających i likwidujących problem wszelkiego rodzaju robactwa czy owadów. Produkty marki Bros towarzyszą Polakom od wielu lat, a w latach tych formuła była wielokrotnie ulepszana na podstawie aktualnych badań czy dokonań w świecie nauki. Szeroka gama specyfików oferowana przez Bros to troska o każdy zakątek w domu, a także o ogrody wolne od nieproszonych gości i pozwalające cieszyć się pobytem na łonie natury. Lata doświadczeń są najlepszym dowodem na to, że dla firmy nie istnieją problemy, których nie da się rozwiązać.


Marka dla ludzi, zwierząt i roślin... i innych


Bros swoją działalność rozpoczęło od stworzeniu kilku bazowych już produktów odstraszających owady, ze szczególnym uwzględnieniem komarów. Spraye, a także elektroniczne odstraszacze, zabezpieczające pomieszczenia, stały się niejako wizytówką firmy, jednak od pewnego czasu skutecznie rozbudowuje ona swoją ofertę. Już teraz może poszczycić się marką HAPPS, która ułatwia dbanie o zdrowie i higienę domowych pupili, a także marką BIOPON wspierającą zdrowy i naturalny rozwój ziół, warzyw i kwiatów w każdym ogrodzie. I chociaż Bros słynie z produktów dostępnych dla każdej osoby, dzięki bezpieczeństwu i łatwości użycia, w swojej ofercie ma również BROS Professional, który został skierowany do osób zawodowo zajmujących się dezynsekcją, deratyzacją i dezynfekcją.


W ofercie znajdują się środki ochrony lub odstraszające muchy, komary, mrówki, owady, a także odstraszacze kretów, które nie czynią im najmniejszej szkody, nie tracąc przy tym nic ze swojej skuteczności. Mniej znanymi produktami firmy, a jednak nadal godnymi uwagi są środki do czyszczenia toalet (w tym środki do toalet suchych) czy szamb, a nawet środek do czyszczenia kominka.


Produkty Bros to kompleksowa ochrona i zabezpieczenie swojego domu przed wieloma niepożądanymi wizytami. Dzięki produktom odstraszającym każdy może czuć się bezpiecznie.


Wygoda i zadowolenie - klucz do sukcesu


Bros jest świadomy, że komfort i wygoda klientów to obok skuteczności najważniejszy wyznacznik dobrego produktu. Dlatego dba o to, by wszystkie środki mogły pochwalić się długotrwałym działaniem. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom i koncentrowaniu się na najnowszych technologiach, jest to możliwe. Wygodne i bezpieczne użytkowanie to również, a niekiedy przede wszystkim opakowanie, dlatego Bros przykłada do nich ogromną wagę. To dzięki nim produkt może zostać uznany za bardzo dobry i bezpieczny również dla dzieci.