Lista produktów według marki Bros

Bros to zdecydowanie jeden z najbardziej znanych, Jeśli nie najbardziej znany producent środków odstraszających i likwidujących problem wszelkiego rodzaju robactwa czy owadów. Produkty marki Bros towarzyszą Polakom od wielu lat, a w latach tych formuła była wielokrotnie ulepszana na podstawie aktualnych badań czy dokonań w świecie nauki. Szeroka gama specyfików oferowana przez Bros to troska o każdy zakątek w domu, a także o ogrody wolne od nieproszonych gości i pozwalające cieszyć się pobytem na łonie natury. Lata doświadczeń są najlepszym dowodem na to, że dla firmy nie istnieją problemy, których nie da się rozwiązać.

Marka dla ludzi, zwierząt i roślin... i innych

Bros swoją działalność rozpoczęło od stworzeniu kilku bazowych już produktów odstraszających owady, ze szczególnym uwzględnieniem komarów. Spraye, a także elektroniczne odstraszacze, zabezpieczające pomieszczenia, stały się niejako wizytówką firmy, jednak od pewnego czasu skutecznie rozbudowuje ona swoją ofertę. Już teraz może poszczycić się marką HAPPS, która ułatwia dbanie o zdrowie i higienę domowych pupili, a także marką BIOPON wspierającą zdrowy i naturalny rozwój ziół, warzyw i kwiatów w każdym ogrodzie. I chociaż Bros słynie z produktów dostępnych dla każdej osoby, dzięki bezpieczeństwu i łatwości użycia, w swojej ofercie ma również BROS Professional, który został skierowany do osób zawodowo zajmujących się dezynsekcją, deratyzacją i dezynfekcją.

W ofercie znajdują się środki ochrony lub odstraszające muchy, komary, mrówki, owady, a także odstraszacze kretów, które nie czynią im najmniejszej szkody, nie tracąc przy tym nic ze swojej skuteczności. Mniej znanymi produktami firmy, a jednak nadal godnymi uwagi są środki do czyszczenia toalet (w tym środki do toalet suchych) czy szamb, a nawet środek do czyszczenia kominka.

Produkty Bros to kompleksowa ochrona i zabezpieczenie swojego domu przed wieloma niepożądanymi wizytami. Dzięki produktom odstraszającym każdy może czuć się bezpiecznie.

Wygoda i zadowolenie - klucz do sukcesu

Bros jest świadomy, że komfort i wygoda klientów to obok skuteczności najważniejszy wyznacznik dobrego produktu. Dlatego dba o to, by wszystkie środki mogły pochwalić się długotrwałym działaniem. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom i koncentrowaniu się na najnowszych technologiach, jest to możliwe. Wygodne i bezpieczne użytkowanie to również, a niekiedy przede wszystkim opakowanie, dlatego Bros przykłada do nich ogromną wagę. To dzięki nim produkt może zostać uznany za bardzo dobry i bezpieczny również dla dzieci.

Pokazano 1-35 z 98 pozycji
Produkt dodany do ulubionych