Lista produktów według marki CannabiGold

CannabiGold to seria naturalnych olejków i ekstraktów z konopi włóknistych, wytwarzanych w Polsce przez rodzimą firmę HemPoland. Olejki i ekstrakty CannabiGold to najwyższej jakości produkty, bazujące na ekstraktach z konopi włóknistych. Serię tą wyróżnia wysoka zawartość kannabinoidów.

Producent HemPoland gwarantuje, że każdy z oferowanych przez niego produktów zawiera potwierdzone badaniami laboratoryjnymi stężenie kannabidiolu.

CannabiGold to olejki wywarzane wyłącznie z najwyższej jakości konopi siewnych. Produkty tej serii cechują się organicznym pochodzeniem. Producent prowadzi uprawy na najżyźniejszych glebach, bez dodatków środków ochrony roślin, pestycydów, ani innych szkodliwych dla środowiska działań agrotechnicznych.

HemPoland to jedyny w Polsce producent, pozyskujący oleje z konopi włóknistych za pomocą ekstrakcji CO2­. Jest to jedna z niewielu technik, dających gwarancję wolności od metali ciężkich i innych niekorzystnych związków znajdujących się w glebie.

Jakość produktu CannabiGold została naukowo potwierdzona przez ponad 3000 badań i eksperymentów. Już na początku działania firmy, grono ekspertów przetestowało ponad 20 odmian konopi włóknistych i wybrało tę, o najlepszym profilu kannabinoidowym. HemPoland testuje swoje produkty na każdym etapie wzrostu i produkcji, dzięki czemu właściwości olejków CannabiGold są zawsze takie same.

Najnowsze technologie stosowane przez producenta CannabiGold dają pewność, że oferowane przez niego olejki konopne są skuteczne, bezpieczne i korzystne dla zdrowia.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Produkt dodany do ulubionych