Lista produktów według producenta Carex

Carex to brytyjski producent środków do mycia rąk, takich jak mydła czy żele antybakteryjne. Formuły produktów opracowane zostały z myślą o całych rodzinach - dzieciach i ich rodzicach. Wszystkie wyroby są tworzone i testowane na terenie Wielkiej Brytanii. Marka stawia nie tylko na wysoką skuteczność, ale również na doskonalenie procesów zrównoważonej produkcji. 


Carex w trosce o dobro planety


Carex jest firmą, która specjalizuje się w produkcji środków do mycia już od ponad 20 lat. W ciągu tego czasu zdążyła nie tylko dopracować do perfekcji formuły swoich kosmetyków, ale znaleźć także rozwiązania ekologiczne, przyjazne środowisku. Producent dąży do zmniejszenia zużycia plastiku, na chwilę obecną korzystając z butelek pochodzących w 30% z recyklingu. Zachęca również do ponownego użycia butelek z pompką poprzez wypełnianie ich przy pomocy dużych wkładów. Jedna pompka ma żywotność ponad 10 tysięcy naciśnięć - to praktycznie rok użytkowania! Carex współpracuje także z Terracyle - organizacją, która wykorzystuje surowce wtórne do produkcji placów zabaw czy mebli ogrodowych z tworzywa sztucznego.


Jak myć ręce z Carex?


Misją marki Carex jest zadbanie o jak najlepszą higienę rąk - i tych małych, i tych większych. Producent zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości mydeł, a także uczy prawidłowych technik mycia rąk. Podkreśla, że ich czystość to najlepszy krok w kierunku zahamowania rozprzestrzeniania się zarazków, a tym samym utrzymania lepszego zdrowia oraz odporności na przeziębienia i choroby. Carex zajmuje się produkcją mydeł, z których skorzystamy przede wszystkim w domu, w szkole czy w pracy. W ofercie producenta dostępne są jednak również praktyczne środki podróżne, czyli żele do dezynfekcji rąk, których warto używać w trakcie spacerów czy podróżowania z całą rodziną. Poza tym, marka pomyślała także o tym, jak zachęcić do mycia rąk najmłodszych. Oferuje zatem formuły o pięknych zapachach i atrakcyjnych kolorach, zamknięte w przyjaznym opakowaniu z zabawnymi postaciami, dzięki którym higiena staje się przyjemnością.