Lista produktów według marki Curaden

Stomatologia to tych dziedzin medycyny, w których ciągle pojawia się coś nowego, wprowadzane są kolejne innowacje i nowatorskie metody. Przez kilka ostatnich dekad gabinety dentystyczne stawały się coraz przyjaźniejszymi miejscami, a dbanie o zęby stało się, można wręcz powiedzieć, modne. Zdrowy, piękny zgryz jest aktualnie pożądany przez każdego, dlatego na rynku pojawiają się kolejne firmy oferujące klientom różnego rodzaju pasty, szczoteczki, aparaty ortodontyczne i wiele innych akcesoriów umożliwiających poprawę wyglądu oraz zdrowia zębów.

Curaden - szwajcarska precyzja i skuteczność.

Curaden to szwajcarska firma, aktualnie jedna z najpopularniejszych zajmujących się produkcją i dystrybucją najróżniejszych środków przeznaczonych do kompleksowej higieny jamy ustnej. Jakość produktów jest bardzo wysoka, a marka stara się co jakiś czas wprowadzać do swojego asortymentu nowości, które będą szły w parze z potrzebami klientów. Dzięki potwierdzonemu działaniu, produkty Curaden cieszą się uznaniem nie tylko pacjentów, ale także lekarzy stomatologów, którzy coraz chętniej decydują się, by środki tej marki znajdywały się w gabinetach i służyły im w pracy. 

Flagowe produkty.

Marka Curaden znana jest przede wszystkim z produkcji szczoteczek do zębów. Charakterystyczna jest w ich przypadku metoda kodowania kolorami, opracowana przez specjalistę profilaktyki chorób jamy ustnej z Uniwersytetu Hamburskiego - dr Sedelmayera. Metoda kolorów polega na odpowiednim doborze szczoteczki pod względem szerokości odstępów międzyzębowych za pomocą specjalnej sondy. Odpowiednio dobrana szczoteczka doskonale doczyszcza nawet najmniejsze przestrzenie między zębami, dzięki czemu zdecydowanie zmniejsza się np. możliwość wystąpienia próchnicy. Dzięki długotrwałemu stosowaniu można uniknąć także krwawienia dziąseł oraz zminimalizowania ewentualnych stanów zapalnych.

Ponadto, szczoteczki Curaprox są bardzo miękkie, więc nie podrażniają delikatnej powierzchni międzyzębowej. Przez to, że strukturę szczoteczek stanowią setki bardzo ciasno zbitych przy sobie drobnych włókien, docierają one do najmniej dostępnych przestrzeni.

Kolejnym bardzo popularnym produktem marki Curaden jest pasta do zębów z aktywnym węglem. Posiada nie tylko właściwości czyszczące, ale przede wszystkim także wybielające płytkę zęba. Dzięki obecności aktywnego składnika, którym jest węgiel, pasta usuwa wszelkiego rodzaju przebarwienia, dzięki czemu zgryz staje się zdecydowanie bardziej ujednolicony pod względem koloru i coraz bielszy. Jednocześnie ten produkt ma za zadanie leczyć uszkodzenia jamy ustnej oraz zwalczać obecne w niej bakterie. 

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Produkt dodany do ulubionych