Lista produktów według marki Cztery szpaki

Pod nazwą Cztery Szpaki ukrywa się polski producent, a dokładniej polska mydlarnia zlokalizowana na terenie Białegostoku. To stosunkowo młoda, rodzinna mydlarnia, której celem powstania było pragnienie dostarczenia klientowi najlepszej jakości mydeł. Ich produkcja miała odbywać się wyłącznie w naturalny sposób zarówno pod kątem wybieranych składników i jak produkcji samej w sobie..

Historia powstania mydlarni Cztery Szpaki to w rzeczywistości przypadek. Rodzina, która jest właścicielem marki, od zawsze interesowała się szeroko rozumianym rękodziełem. Warzyli piwo, robili ubrania i filcowali, a nawet odpowiadali za domową produkcję serów. Mydłami, a właściwie naturalnymi kosmetykami zainteresowali się niedawno. Na jednym z amerykańskim blogów trafili na informacje o naturalnie wytwarzanych kosmetykach i postanowili spróbować. Porzucili dotychczasowe zajęcie i wcześniej przygotowywane produkty, i zajęli się wyłącznie produkcją wyjątkowych kosmetyków do pielęgnacji całego ciała.

Marka Cztery Szpaki to przede wszystkim niewątpliwa jakość, którą zapewniają wyłącznie naturalne składniki. Kosmetyki są wytwarzane tradycyjnymi metodami z olejków eterycznych i olejków roślinnych. Ich zadaniem jest dbanie o zdrowie użytkowników, dlatego w składzie kosmetyków nie znajdują się żadne substancje chemiczne czy rakotwórcze dodatki. Produkty spod marki cztery Szpaki to również niezwykła estetyka wykonania produktów, która zdradza wieloletnie zainteresowanie właścicieli marki rękodziełem.

Produkty mydlarni Cztery Szpaki powstają w zgodzie z naturą. W ofercie firmy znajdują się już nie tylko same mydła. Teraz wybór jest znacznie szerszy, bo obejmuje masła do ciała, hydrolaty i peelingi. W zakresie nawilżenia natomiast wsparciem są naturalne olejki o pięknym zapachu i bardzo wysokiej zdolności do odżywiania skóry. Wszystkie to potwierdza, że celem i zarazem wyzwaniem, jakie postawili przed sobą właściciele mydlarni, jest produkcja zdrowych, wyłącznie naturalnych kosmetyków do pielęgnacji całego ciała. Utrwalacze, parabeny i barwniki to coś, czego nie znajdzie się w składzie tych kosmetyków. Równie istotna dla właścicieli marki jest skuteczność kosmetyków, które mają czyścić, pielęgnować i odżywiać skórę czy włosy.

Oferta mydlarni Cztery Szpaki to nie tylko naturalne kosmetyki - to przede wszystkim pomysłowe połączenia zapachowe i inne. Dzięki znajomości właściwości roślin możliwe stało się stworzenie unikatowych kosmetyków w dodatku zapewniających spektakularne efekty. Niezależnie zatem czy powodem sięgnięcia po naturalne kosmetyki jest alergia, czy też są inne przesłanki, Cztery Szpaki zapewnia delikatną pielęgnację nawet bardzo wrażliwej skórze.

Pokazano 1-35 z 55 pozycji
Produkt dodany do ulubionych