Lista produktów według marki Dr Mercola

Marka ta została założona przez doktora Josepha Mercolę w 1997 roku i jest obecnie jedną z najpopularniejszych firm produkujących naturalne preparaty lecznicze. Strona internetowa mercola.com jest natomiast rozpoznawalnym źródłem wielu ciekawostek i porad zdrowotnych, mogącym pochwalić się ponad milionem subskrybentów.

Dr Mercola jest autorem trzech bestsellerów -  The No-Grain Diet, The Great Bird Flu Hoax, oraz Effortless Healing. Jego wiedzę doceniły też największe amerykańskie stacje telewizyjne, zapraszając go jako eksperta do wielu programów o tematyce zdrowia.

Wszystkie produkty marki Dr Mercola są badane przez jej założyciela i zespół ekspertów medycyny holistycznej. Dr Mercola podkreśla, że jego firma opracowuje i testuje najnowsze technologie w celu poprawy absorpcji i biodostępności swych produktów. Dzięki temu artykuły tej marki dobrze się wchłaniają do ludzkiego organizmu.

Dr Mercola pracuje nad zmniejszeniem liczby zbędnych składników w każdej z formuł. Za przykłady podaje tu stearynian magnezu i dwutlenek tytanu, które używane są w niektórych suplementach konkurencyjnych firm.

W produktach tej firmy nie znajdziemy także genetycznie modyfikowanych organizmów (GMO). Dr Mercola podkreśla, że jego suplementy znajdują się w kapsułkach wysokiej klasy, które chronią aktywne składniki przed utlenianiem, jełczeniem i degradacją.

Dr Mercola podkreśla, że jego produkty idą z duchem czasu – marka aktualizuje skład swoich produktów od razu, gdy składniki trwalsze od poprzednich lub w wyższym stopniu organiczne, stają się dostępne na rynku.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Produkt dodany do ulubionych