Lista produktów według marki Eat Real

Eat Real to marka zdrowych, wegańskich chipsów pozbawionych szkodliwych barwników, dodatków smakowych i konserwantów. Producent opiera misję swojej firmy na prawdziwym smaku, prawdziwych wartościach odżywczych i prawdziwych składnikach. Jego celem jest dostarczenie rodzinom przekąsek, po które mogą sięgać bez wyrzutów sumienia o każdej porze dnia. Jednocześnie Eat Real to także pełnia smaku, która dorównuje klasycznym, niezdrowym chipsom, jakie znamy od lat. 

Zdrowe, wegańskie i bez glutenu

Chipsy Eat Real produkowane są poprzez suszenie lub wypiekanie z dodatkiem zdrowszych olejów roślinnych, na przykład oleju winogronowego. Znajdziemy w nich nie tylko ziemniaki, ale także kukurydzę, ciecierzycę, soczewicę czy mąkę Quinoa. Wszystkie użyte w procesie produkcyjnym surowce bazowe są doskonałą alternatywą dla tych obecnych w tradycyjnych chipsach, dostępnych na sklepowych półkach. Artykuły Eat Real zawdzięczają swój smak sproszkowanym warzywom i naturalnym przyprawom, nie zaś sztucznym wzmacniaczom i dodatkom chemicznym. Co więcej, ich skład tworzą wyłącznie produkty pochodzenia roślinnego, dlatego chipsy są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Każde opakowanie posiada także informacje o braku glutenu, co oznacza, że mogą sięgać po nie osoby chore na celiakię. W ofercie znajdziemy również warianty przekąsek organicznych - chipsy oraz warzywne pałeczki.

Smaki, dzięki którym zaszczepisz w swoim dziecku zdrowsze nawyki

Tradycyjne chipsy nie przedstawiają sobą żadnej wartości dla naszego organizmu. Są tłuste, niezdrowe i pełne szkodliwych dodatków, które zatruwają organizm, pogarszają samopoczucie i sprawiają, ze niepotrzebnie przybieramy na wadze. Dzięki marce Eat Real nie musimy jednak rezygnować z ulubionej formy przekąsek, a włączając je do swojej diety możemy nawet cieszyć się świadomością, że dajemy swojemu organizmowi coś dobrego. Korzystne dla zdrowia, bogate w minerały, witaminy i błonnik składniki takie jak ciecierzyca czy soczewica to produkty, które trudno przemycić do codziennego jadłospisu. Jeśli mają jednak odpowiednią formę i zachęcający smak, przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym konsumentom, czyli małym dzieciom. Podając maluchom chipsy i warzywne przekąski od Eat Real nie musimy mieć żadnych wyrzutów sumienia. Pyszne smaki - papryki, kwaśnej śmietany, chili i sera - sprawiają, że ani dzieci, ani dorośli nie podejrzewają, że zajadają się chipsami, które nie mają nic wspólnego ze smażonymi w głębokim tłuszczu ziemniakami z dodatkiem wielu szkodliwych substancji chemicznych. 

Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Produkt dodany do ulubionych