Lista produktów według marki Hepatica

Za sukcesem każdego dobrego producenta suplementów stoją osoby z pasją, wiedzą i doświadczeniem. Nie inaczej jest w przypadku firmy Hepatica. Jej rdzeniem i zarazem główną osobą, która odpowiada za sukces producenta, jest Sławek Rasiński. Ten pełen pasji podróżnik, badacz, fitoterapeuta, naturoterapeuta, a także osoba związana z Laboratorium Natury wykorzystuje swoją wiedzę oraz pasję, by tworzyć najlepsze produkty czerpiące z bogactwa natury. Miłośnik przyrody i zarazem poszukiwacz nowych rozwiązań jest gwarancją naturalnych produktów, które potrafią z każdej rośliny pozyskać jej najcenniejsze wartości. Ich wpływ na ludzki organizm jest wręcz nieoceniony.

Natura na wyłączność i wyłącznie natura

Hepatica to przede wszystkim bogactwo suplementów pochodzenia roślinnego. Suplementów dostępnych w różnych postaciach i formach. Obok kapsułek zawierających ekstrakty lub substancje aktywne pozyskiwane z roślin występują olejki będące wyciągami z roślin o potwierdzonym działaniu. Wynika to z przekonania firmy o tym, co stanowi kluczowe elementy budujące skuteczny, czyli działający produkt. Są to odpowiednia selekcja surowców, ich jakość, zawartość substancji aktywnych w produkcie, a także dawka i sama postać produktu. To ostatnie wpływa bowiem na sposób przyswajania, zatem na biodostępność produktów Hepatica. Dzięki temu producent może potwierdzić, że jego oferta zawiera skuteczne suplementy diety i zarazem ta sama skuteczność jest czynnikiem wyróżniającym go na rynku.

Hepatica to również suplementy jak najbardziej zgodne z naturą. W produkcji kapsułek używane są wyłącznie substancje pochodzenia roślinnego. Unika się natomiast substancji dodatkowych, jeśli nie są absolutnie niezbędne, a także unika się stearynianu magnezu. Dzięki temu suplementy wypełnione są wyłącznie składnikami aktywnymi pozyskanymi z roślin. Już samo to świadczy o wysokiej przyswajalności produktów Hepatica.

Jakość produktów potwierdzają nie tylko słowa, ale również certyfikaty analityczne. Każdy suplement Hepatica jest przebadany pod kątem bezpieczeństwa i autentyczności. Ich skład jest w pełni bezpieczny w stosowaniu i przynosi wiele korzyści dla organizmu.

Hepatica to nie tylko suplementy diety dostępne w postaci kapsułek. To również przyprawy, olejki, a także soki. Każde natomiast wytworzone są z roślin najwyższej jakości, pozbawionych zanieczyszczeń w postaci metali ciężkich. Producent przykłada dużą wagę do surowców, które kontrolowane są na każdym etapie i pozyskiwane wyłącznie od zaufanych dostawców, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Podobnie jak odpowiednie proporcje i wiedza na temat roślin.

Pokazano 1-35 z 41 pozycji
Produkt dodany do ulubionych