Lista produktów według producenta Holika Holika

Holika Holika to koreańska marka, zajmująca się produkcją kosmetyków pielęgnacyjnych, która powstała już w 2010 roku. Producent otrzymał do tej pory szereg odznaczeń, został nagrodzony za najlepszy marketing oraz nominowany jako firma przyjazna środowisku. W ofercie Holika Holika znajdziemy przede wszystkim kremy, maski i żele pielęgnacyjne oparte na najlepszej jakości naturalnych składnikach. 


Kosmetyki uwalniające wewnętrzne piękno


Marka Holika Holika powstała w myśl idei głoszącej, że magia tkwi wewnątrz każdego człowieka, niezależnie od jego wyglądu czy postury. Według producenta, sięgając po odpowiednie kosmetyki jesteśmy zatem w stanie wydobyć z siebie własny, unikalny urok. Kosmetyki pielęgnacyjne Holika Holika zostały stworzone po to, aby pomóc swoim użytkownikom wydobyć i podkreślić indywidualne piękno, a także stawać się atrakcyjniejszymi każdego dnia. Zawarte w produktach koreańskiej marki naturalne składniki aktywne skomponowane są tak, aby zapewnić skórze równowagę, której efektem jest nieprzerysowany, subtelny i piękny wygląd. 


Uniwersalny kosmetyk o niezaprzeczalnej skuteczności - żel aloesowy Holika Holika


Każda marka może wyróżnić jeden produkt, który zapewnił jej największą popularność i renomę wśród konsumentów. W przypadku firmy Holika Holika jest to wielofunkcyjny żel aloesowy zawierający w swoim składzie aż 99% czystego ekstraktu z aloesu, pochodzącego z wolnej od zanieczyszczeń wyspy Jeju w Korei Południowej. Kosmetyk ten można stosować zarówno na skórę twarzy, jak i ciała, zapewniając jej tym samym doskonały efekt odświeżenia i nawilżenia. Dzięki jego naturalności jest bezpieczny zarówno dla cery normalnej, jak i bardzo wrażliwej. Wielofunkcyjność sprawia, że znacząco ułatwia on codzienną pielęgnację, pozwalając oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Żel aloesowy Holika Holika jest dostępny także w formie wygodnej maski do twarzy w płachcie, a w mniejszym stężeniu także jako żel myjąco-nawilżający pod prysznic. 


Dewizą marki Holika Holika jest udowodnienie, że piękno tkwi głęboko w środku i nie opiera się jedynie na wyglądzie zewnętrznym, ale również na emocjach i uczuciach, które wyrażamy. Jej produkty są w pełni bezpieczne i naturalne, a ich działanie koncentruje się na uzupełnieniu braków i ukazaniu skóry w jej najlepszym oraz najprawdziwszym wydaniu. Kosmetyki Holika Holika to najkorzystniejszy wybór dla osób, które szukają prostych, wielofunkcyjnych rozwiązań, o nieskomplikowane formie i bardzo skutecznym działaniu. Dzięki dostępności marki w Polsce, każdy z nas ma szansę na własnej skórze przetestować działanie najbardziej znanych składników koreańskiej pielęgnacji.