Lista produktów według marki Honnes Saglik

Honnes Saglik, a dokładnie Honnes Healthcare and Industrial Products to turecka marka o ponad 20-letnim doświadczeniu w dziedzinie produkcji, marketingu sprzedaży i logistyki. Jej najważniejszą wartością jest dążenie do bycia rzetelną organizacją zarówno dla własnych pracowników, jak i oddanych klientów. W ofercie Honnes Sagalik znajdziemy przede wszystkim chirurgiczne plastry samoprzylepne, bandaże elastyczne, opatrunki, gazy i inne produkty samoprzylepne o zaawansowanej strukturze technologicznej. 

Produkty bezpieczne dla środowiska i użytkownika

Polityka marki Honnes Sagalik opiera się na efektownym wykorzystywaniu zasobów działów produkcyjnych, magazynowych, laboratoryjnych i administracyjnych, odznaczonych międzynarodowymi certyfikatami. Jej technologie produkcyjne są przyjazne dla środowiska i spełniają wysokie normy higieniczne oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy pracowników. Wyróżnienia te dają konsumentom pewność, że wytworzone przez markę medyczne plastry samoprzylepne są w 100% higieniczne i w pełni bezpieczne, dlatego oferują je zarówno szpitale, jak i renomowane apteki na czterech kontynentach. 

Idealne plastry i opatrunki do użytku domowego

Większość tradycyjnych plastrów i opatrunków samoprzylepnych nie jest w stanie przylegać dobrze do skóry, jeśli jest ona narażona na silne działanie wilgoci. Artykuły medyczne od Honnes Sagalik spełniają jednak wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów, dzięki swojej wodoszczelnej, niezwykle elastycznej strukturze, odpornej na działanie wilgoci oraz odkształcenia mechaniczne. Produkty tej marki nadają się doskonale do zabezpieczania skaleczeń i otarć na ruchomych częściach ciała, gdzie zwykłe plastry i opatrunki zwyczajnie nie spełniają się w swojej roli. Co więcej, artykuły Honnes Sagalik są antyseptyczne, doskonale absorbują krew i perfekcyjnie przylegają do skóry, zaś obecny na nich opatrunek nie przywiera do rany i pozwala jej na swobodną regenerację. 

 

 

Plastry i opatrunki Honnes Sagalik to produkty, które powinny znaleźć się w każdej domowej apteczce. Dzięki elastycznej, odpornej na zabrudzenia i działanie wody powłoce niezwykle skutecznie chronią ranę przed zanieczyszczeniami i zawilgoceniem, a jednocześnie pozostają neutralne dla naturalnego procesu regeneracji tkanek. Wybierając produkty tej marki zapomnisz o problemie stale odklejających się, zabrudzonych i przemoczonych opatrunków. Plastry Honnes Sagalik pozwalają bowiem na estetyczne i w pełni higieniczne zabezpieczenie ranu lub otarcia na dowolnej, nawet ruchomej części ciała. 

Produkt dodany do ulubionych