Lista produktów według marki Lansinoh

Kiedy na świecie pojawia się dziecko, świat matki zmienia się całkowicie. Od tej pory musi dbać nie tylko o siebie, ale także o maleństwo, które jeszcze przez dłuższy okres czasu będzie od niej stuprocentowo zależne. Maluch musi być pod stałą opieką, by być bezpiecznym. Jednak jest narażony na wiele czynników zewnętrznych, które negatywnie mogą wpłynąć na jego zdrowie. Jedną z naturalnych barier ochronnych jest oczywiście mleko matki. Nie stanowi ono jedynie pokarmu, ale także dostarcza składników niezbędnych do prawidłowego wzrostu, rozwoju oraz przede wszystkim, do walki z potencjalnymi infekcjami. 

Dlatego w momencie, gdy możliwość karmienia nagle gwałtownie, a nie stopniowo i zamierzenie znika, dziecko może być szczególnie narażone na niebezpieczeństwa natury zdrowotnej.

Jedną z przyczyn, dla której matki bardzo często zmuszone są zaprzestać karmienia na jakiś czas, jest zapalenie brodawek piersi. Ból i dyskomfort podczas jakiegokolwiek dotyku jest tak duży, że nie ma mowy o karmieniu przez okres trwania choroby. Nieleczone lub leczone nieprawidłowo zapalenie może prowadzić do wielu powikłań, które będą szkodliwe zarówno dla matki, jak i maleństwa. Dlatego w obliczu zapalenia piersi lub sutków należy niezwłocznie podjąć odpowiednie kroki.

Lansinoh.

Firma ta powstała z myślą właśnie o mamach karmiących, które borykają się z problemem obolałych lub zainfekowanych piersi. Założycielką Lansinoh jest Resheda Hagen, która w 1978 roku wpadła na pomysł stworzenia przedsiębiorstwa wspierającego matki. Marka powstała w Stanach Zjednoczonych, dokładniej w Portland w stanie Oregon. 

Resheda po kilku dniach od narodzin swojego pierwszego dziecka poczuła, że coś z jej piersiami jest nie w porządku. Były nabrzmiałe, obolałe i bardzo tkliwe. Niestety, żadne obecne wówczas na rynku preparaty nie pomogły jej skutecznie zażegnać problemu. Jedna ze znajomych osób poradziła jej zastosować na obolałe sutki lanolinę. Jednak wtedy bardzo trudno było zdobyć tę substancję. Udało się to mężowi Reshedy, który był lekarzem i zabrał słoik lanoliny ze szpitalnej apteczki. Okazało się, że to właśnie ten specyfik od tego momentu będzie wybawieniem dla każdej karmiącej matki, której piersi będą objęte zapaleniem lub inną infekcją.

Pure lanolin.

Tę ideę udawało się Reshedzie rozpropagować wśród coraz to większej liczby osób. W 1984 roku, pozyskując większe ilości tej substancji dzięki pracy męża, założycielka Lansinoh mogła rozpocząć działalność. Przekładała lanolinę do mniejszych pojemników i sprzedawała matkom cierpiącym na tę samą przypadłość. Kobiety bardzo szybko zaczęły zauważać, że działanie naturalnej lanoliny jest niesamowite, w porównaniu do medykamentów o chemicznym składzie, które nie działały  w ogóle. 

Dlatego firma Lansinoh od ponad 30 lat dostarcza kobietom bezpieczną i naturalną alternatywę dla innych leków. 

Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Produkt dodany do ulubionych