Lista produktów według producenta MAM

Firma MAM została założona w 1976 roku, a obecnie ma swoją siedzibę w Szwajcarii oraz Austrii. Przez lata swojej działalności na rynku zdobyła ugruntowaną pozycję w Europie, a co za tym idzie posiada swoje filie w takich krajach jak Wielka Brytania, Hiszpania czy Włochy. Spora część obrotów firmy przypada również na Stany Zjednoczone- jak widać, marka ta jest więc międzynarodowym koncernem, który specjalizuje się w wytwarzaniu różnego rodzaju artykułów dla dzieci i niemowląt. Propozycje od tej marki mają za zadanie wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Marka jest liderem sprzedaży smoczków dziecięcych w wielu krajach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych. To właśnie smoczki są jednym z flagowych produktów firmy MAM. 


Co wyróżnia tę markę na tle innych?


Założyciel firmy MAM stworzył tę markę jako odpowiedź na problem z artykułami dla dzieci i niemowląt, które dostępne były w asortymencie sklepów lat 70. Wówczas można było kupić albo akcesoria, które są ładne, albo takie, które są dobre, natomiast brakowało na rynku takich akcesoriów, które łączyłyby w sobie obie te cechy. Pierwszym i flagowym produktem marki, którą założył Peter Röhrig był właśnie kultowy smoczek, który został zaprojektowany we współpracy z lekarzami oraz naukowcami. Produkt ten miał w sobie łączyć dobrą jakość wykonania, funkcjonalność, estetykę, a także miał wspierać rozwój najmłodszych. Szybko okazało się, że smoczek został pozytywnie odebrany przez klientów, co dało początek działalności marki, która przez lata prężnie się rozwijała i nadal się rozwija. W dostępnym asortymencie możemy obecnie znaleźć szereg zróżnicowanych produktów, które dedykowane są dla dzieci z przedziału wiekowego 0-3 lata. Wszystkie produkty są wykonywane z odpowiednią starannością i dbałością nawet o najdrobniejszy szczegół. 


Wysokie standardy wytwarzanych produktów


Wszelkie produkty marki MAM zanim trafią na rynek są efektem wielu badań i testów, a powstają z udziałem specjalistów z różnych dziedzin. Firma ta regularnie wspiera także badania dotyczące zdrowia dzieci, powiększa swoją bazę wiedzy, a także swoje doświadczenia po to, aby oferowane produkty faktycznie mogły być bezkonkurencyjne. MAM bardzo starannie dobiera także surowce i materiały, jakie mają służyć  do produkcji wszelkich oferowanych akcesoriów. Posiada liczne zakłady produkcyjne rozsiane po całym świecie i chętnie inwestuje w innowacje, które napędzają rozwój. Jest to też przedsiębiorstwo ukierunkowane prospołecznie i proekologicznie.