Lista produktów według marki MedFuture

MedFuture to firma, której oficjalne powstanie datuje się na rok 2013. Wtedy to na terenie Wrocławia zarejestrowano firmę przypisaną do branży producentów oraz dystrybutorów wyrobów medycznych i farmaceutycznych. W rzeczywistości jednak portfolio firmy obejmuje znacznie więcej, chociaż każdy produkt jest potwierdzeniem dewizy, jaką kieruje się MedFuture, mianowicie wspieraniu zdrowia wyłącznie naturalnymi produktami, które są w stanie odmłodzić ciało i ducha.

Filary tworzące firmę

MedFuture koncentruje się na czterech filarach, które codziennie wyznaczają kurs rozwoju firmy. Pierwszym z nich jest doskonała obsługa klienta rozumiana bardzo szeroko, bo również jako doradztwo i dzielenie się wiedzą z zakresu zdrowego żywienia. Drugim z filarów jest najwyższa jakość oferowanych produktów, które są kontrolowane na każdym etapie produkcji. Tylko nieustanna kontrola jest w stanie zagwarantować jakość, do której dąży producent. Kolejnym filarem jest zespół złożony ze specjalistów z dziedziny medycyny i farmacji. Osoby te udzielają porad, a także nadzorują powstawanie nowych suplementów diety. Ostatnim z filarów jest natomiast kreatywne podejście zarówno do samego biznesu, jak i przede wszystkim do suplementów diety. Pozornie wyeksploatowane już witaminy podawane są w nowej formie, zwiększającej biodostępność.

Witaminy i zdrowa żywność - to można połączyć

Czy producent, który zajmuje się głównie preparatami witaminowymi może z sukcesem zająć się tematem zdrowej żywności? I na odwrót: czy producent zdrowej żywności ma głębsze pojęcie na temat preparatów witaminowych? MedFuture udowadnia, że owszem. Portfel produktów tej firmy dzieli się na dwie główne grupy mianowicie suplementy diety oraz zdrową żywność.

W pierwszej ze wspomnianych grup można znaleźć zarówno pojedyncze witaminy, jak np. kapsułki z witaminą A, jak również bardziej złożone preparaty czy rośliny o udowodnionym pozytywnym wpływie na samopoczucie. Portfel produktów obejmuje zatem m.in. młody jęczmień, a nawet african mango, które zalecane jest jako środek na utratę zbędnych kilogramów. Wzmocnienie odporności, odchudzanie czy poprawa samopoczucia fizycznego oraz psychicznego - każda z tych potrzeb znalazła odzwierciedlenie w produktach MedFuture.

Produkty z grupy zdrowej żywności to głównie super food podawane w formie mąki, kruszonych ziaren, mleka, a nawet kremów do smarowania np. pieczywa. Każdy z oferowanych produktów zawiera wszystkie składniki odżywcze charakterystyczne dla roślin, z których je stworzono, a także wyjątkowy smak, ciekawy sposób podania i gwarancję ekologicznych upraw.

Pokazano 1-35 z 41 pozycji
Produkt dodany do ulubionych