Lista produktów według marki Nacomi

Nacomi jest marką kosmetyczną, która specjalizuje się w wytwarzaniu kosmetyków naturalnych i ekologicznych. Oferowane przez nią produkty są wykonywane ręcznie, a także podlegają ścisłej kontroli jakości. Surowce, jakie są wykorzystywane do produkcji tych kosmetyków są ekologiczne i organiczne. Są one dedykowane dla kobiet, które chcą odpowiednio zadbać o swoje ciało, ale też i o swoje zdrowie. To, co inspiruje markę to piękno płynące z natury, a także zdrowy tryb życia. Jednakże, kosmetyki dla kobiet to nie jedyny asortyment Nacomi- marka cały czas poszerza dostępny asortyment, także o produkty dla mężczyzn oraz dla dzieci. Warto sprawdzić dostępne produkty tej marki już dziś. 

Firma inspirowana naturą

Kosmetyki Nacomi charakteryzuje przede wszystkim to, że są wyjątkowo świeże i lekkie. Dodatkowo, mogą one być bez przeszkód wykorzystywane także przez wegan oraz przez osoby, które posiadają bardzo wrażliwą skórę skłonną do alergii. Produkty te nie powinny nikogo uczulać, wszystko ze względu na ich całkowicie naturalny charakter. Wyjątkową linię stanowi seria produktów do kąpieli oraz do pielęgnacji ciała. Możemy w nich między innymi znaleźć ekstrakty roślinne, naturalne oleje oraz masła. Posiadają one delikatny zapach oraz przyjemną konsystencję, nie znajdziemy w nich natomiast żadnych parabenów czy substancji sztucznych. To bogata gama pudrów do kąpieli, naturalnych olejków, jogurtów do ciała o lekkiej konsystencji, musów oraz maseł do ciała o bogatym składzie, musujących kul do kąpieli oraz soli. Jednakże, marka dysponuje także ciekawymi propozycjami do pielęgnacji twarzy, które to preparaty mają działanie nawilżające oraz odżywiające cerę. To także szeroki wybór maseczek z alg morskich, peelingów oraz żeli o delikatnej, kremowej konsystencji. 

Wyjątkowe serie kosmetyków dla przyszłych mam oraz niemowląt

Ciekawe serie kosmetyków dedykowane są przyszłym mamom, a także najmłodszym- niemowlętom od pierwszych dni ich życia. Są to preparaty o wyjątkowo łagodnym działaniu, oparte o naturalne składniki, nie powodujące alergii ani uczuleń oraz w pełni bezpieczne do stosowania. Łagodne emulsje, masła i oliwki nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, są więc wprost idealne do codziennej, rutynowej pielęgnacji. Dodatkowo, specjalna seria Sunny to szereg preparatów chroniących przed poparzeniami słonecznymi oraz takich, które pomagają uzyskać piękną opaleniznę. Marka posiada bogaty asortyment produktów wysokiej jakości, którym można zaufać. Warto więc wziąć je pod uwagę przy okazji kompletowania własnej kosmetyki. 

 

 
 
Pokazano 1-35 z 36 pozycji
Produkt dodany do ulubionych