Lista produktów marki Natracare

My, kobiety, zasługujemy na najlepszą ochronę i pielęgnacje naszego delikatnego ciała. Szczególnie w "te dni", ale również na co dzień, nasza skóra wymaga specyficznej opieki. Wystarczy odrobinę starania, aby nasze ciało odwdzięczyło się tym samym - pięknym wyglądem i pełnym zdrowiem na długo!

Natracare - bo naturalne znaczy najlepsze

Natracare to marka produktów higienicznych dla kobiet wykonanych w 100% z naturalnych i biodegradowalnych tworzyw. Swoją działalność rozpoczęła już ponad 30 lat temu, bo w 1989 roku. Istniała jeszcze przed wielkim "boom" na ochronę środowiska i będzie istnieć na długo po nim, gdy została założona ze szczerej pasji do tego, co naturalne. Wszystkie produkty Natracare wytwarzane są z certyfikowanej bawełny ekologicznej. Spełniają najwyższe standardy i zawsze w pełni satysfakcjonują użytkowniczki. Wyroby te są nie tylko w pełni bezpieczne dla środowiska, ale również w 100% wegańskie. 

Nasza droga do naturalności

W produkcji produktów higienicznych Natracare brane są pod uwagę wszystkie aspekty, które odgrywają rolę w wytwarzaniu ekologicznych wyrobów. Podstawą jest zastosowanie jedynie bawełny ekologicznej. Obecnie bawełna uprawna jest jedną z najbardziej opryskiwanych roślin, dlatego firma Natracare kładzie szczególny nacisk na dogłębną kontrolę swoich certyfikowanych i ekologicznych upraw. Zastosowanie takiego materiału sprawia, że wszystkie produkty tej marki są w pełni biodegradowalne. 

Produkty Natracare pozbawione są jakichkolwiek domieszek plastiku, co sprawia, że wyjątkowo delikatnie działają one na skórę, nie wywołują podrażnień oraz nie uczulają. Zostały wyprodukowane bez użycia chloru, co dodatkowo zwiększa ich ekologiczność, nawet na etapie produkcji. Brak wybielania chlorem sprawia, że w całym procesie nie powstają i nie ulatniają się do środowiska związki takie jak dioksyny, furany i POP.

Wyroby Natracare to także najwyższa wydajność i skuteczność. Szczególnie w przypadku tamponów ważne jest wykorzystanie jedynie długich włókien bawełny, które nie uległy wcześniejszemu rozdrobnieniu. W ten sposób otrzymuje się produkt pozbawiony luźnych włókien. 

Komfort i zaufanie

Produkty Natracare są przyjazne nie tylko dla planety, ale przede wszystkim dla użytkowniczek. W ofercie firmy znajdują się wszystkie produkty niezbędne do utrzymania prawidłowej higieny intymnej. Są to tampony i podpaski oraz wkładki higieniczne. W ofercie znajdują się także chusteczki oraz podstawowe środki ochrony przy inkontynencji. Nie brakuje nawet asortymentu dla młodych mam, koniecznych po porodzie oraz przy karmieniu piersią i myciu dziecka. 

Wszystkie wyroby Natracare posiadają wiele certyfikatów, które stanowią gwarancję pełnej skuteczności produktów. Nic dziwnego, że marka już od tylu lat cieszy się pełnym zaufaniem kobiet na całym świecie. 

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Produkt dodany do ulubionych