Lista produktów według marki Natura Siberica

Syberia to nadal obszar mało wyeksplorowany przez człowieka i dziewiczy. Z pewnością wiele tajemnic tego miejsca nigdy nie zostanie odkrytych, ponieważ świat przyrody toczy swoje własne życie, które w żaden sposób nie musi podporządkowywać się cywilizacji. I właśnie to jest w Syberii piękne - te nietknięte ludzką ręką ogromne połacie tundry i tajgi, czy nawet pustyń arktycznych. Klimat tam jest surowy, nawet lata są chłodne, dlatego ludzie nie wybrali sobie tego miejsca jako dobrego do zamieszkania. Całe szczęście, bo dzięki temu Syberia jest domem dla tysięcy gatunków zwierząt, ale także i roślin. Mimo tego, że krajobraz jest zimny i groźny, Syberia wykształciła swoją własną unikalną florę, z której człowiek może czerpać tylko na tyle, na ile ona sama na to pozwala. 

Natura Siberica.

To marka zdecydowanie zainspirowana przyrodą Syberii. Została założona już ponad dekadę temu, bo w 2007 roku, oczywiście w Rosji. Była pierwszym producentem kosmetyków naturalnych w tym kraju. Natura Siberica początkowo zajmowała się dystrybucją swoich produktów jedynie na terenie Rosji, jednak od 2012 roku kosmetyki trafiają już do ponad 60 państw świata, w tym oczywiście do Polski. Trzeba przyznać, że produkty prosto od wschodniego sąsiada przyjęły się w Polsce bardzo dobrze, konsumenci z coraz większą chęcią po nie sięgają i zastępują swoją dotychczasową pielęgnację właśnie tą od Natura Siberica. 

Zdecydowanym atutem, jaki marka może zaoferować jest fakt, że składniki roślinne wykorzystywane do produkcji kosmetyków są uprawiane na prywatnych farmach należących do producentów Natura Siberica. Takich miejsc na mapie jest aż pięć: w Chakasji, na Sachalinie, Kamczatce, Kunaszyrze (na terenie Rosji) i na wyspie Sarema (przynależącej do Estonii). 

By mieć pewność, że produkty Natura Siberica sprostają oczekiwaniom klientów, każdy kosmetyk jest poddawany restrykcyjnym testom jakości, które oczywiście z powodzeniem przechodzi, by trafić ostatecznie na półkę drogerii lub do asortymentu sklepu online. Firma otrzymała w związku z tym wiele prestiżowych certyfikatów, np. ICEA, Ecocert, czy BDIH. 

Dodatkowo, kosmetyki Natura Siberica nie są testowane na zwierzętach i oczywiście nie zawierają jakichkolwiek składników sztucznie modyfikowanych.

Co oferuje surowa Syberia?

Składników, które wpływają na skuteczne działanie kosmetyków tej marki jest naprawdę wiele i trudno będzie wymienić je wszystkie, jednak jest kilka takich, które z pewnością mogą zachęcać. To np.:

  • sosna syberyjska,
  • rokitnik ałtański,
  • dzikie jagody, borówki oraz maliny,
  • jałowiec arktyczny.

 

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Produkt dodany do ulubionych