Lista produktów według producenta Oxford Vitality

Oxford Vitality to jeden z wiodących niezależnych producentów suplementów diety w Wielkiej Brytanii. Firma posiada swą siedzibę w Oxfordshire, jednak nie ogranicza swojej działalności wyłącznie do kraju pochodzenia. Produkty tej firmy są z sukcesem rozprowadzane po całej Unii Europejskiej dzięki wykorzystaniu głównych rynków internetowych, a także hurtowych czy niezależnych sprzedawców detalicznych.


Firma swoje suplementy produkuje w Wielkiej Brytanii, aby mieć pewność, że produkty zostały wyprodukowane w zgodzie z najostrzejszymi wymogami w obiekcie o najwyższej jakości. Ogromny nacisk jest kładziony na jakość produktów i usług, a dobrze wyszkolony personel nieustannie podejmuje wysiłki w celu uzyskania jak najwyższej jakości kolejnych suplementów diety.


Produkty dla każdego zgodne z najbardziej surowymi normami


Oxford Vitality chce dostarczać doskonałe produkty w konkurencyjnych cenach. Oferta firmy stale się powiększa, ale już teraz liczy sobie ponad 100 różnych artykułów. Należą do nich suplementy ziołowe, zdrowa żywność, minerały i witaminy. Każdy produkt oferowany przez Oxford Vitality pochodzi bezpośrednio od producenta, dlatego ma się gwarancję stałości składu i pewność najwyższej jakości.


Producent opiera się na prostym modelu biznesowy, eliminującym niepotrzebny transport i likwidującym mnożące się koszty związane z długim łańcuchem handlowym. Dzięki temu Oxford Vitality może oferować najlepsze możliwe ceny przy ograniczonym wpływie na środowisko.


Produkty Oxford Vitality są wytwarzane w zatwierdzonym zakładzie w Oxfordshire posiadającym certyfikat bezpieczeństwa FSSC 22000. Oznacza to gwarancję jakości każdego produktu, który opuszcza taśmę produkcyjną w zakładzie.


Najwyższa jakość dzięki nieustannej kontroli


Oxford Vitality wprowadziło rygorystyczne systemy zarządzania jakością. Powstały one dzięki współpracy  dostawcami, dzięki czemu firma może dostarczać produkty odpowiadające nawet najbardziej wymagającym potrzebom.


Sami dostawcy także są zobligowani do spełnienia szeregu wymogów dotyczących jakości, bezpieczeństwa, norm społecznych i środowiskowych. Jednakże nawet te wymogi są nieustannie ulepszane, aby prowadzić do ciągłego rozwoju firmy i jej produktów.


Oxford Vitality to również świadomość odpowiedzialności społecznej. Firma nieustannie dąży do obniżenia swojego wpływu na środowisko, a dodatkowo współpracuje z organizacją Life For African Mothers, przekazując suplementy prenatalne matkom z zachodniego wybrzeża Afryki. Można się jednak spodziewać, że na tym nie zakończy swojej działalności społecznej.