Lista produktów według marki Palce Lizać

Być może marka Palce Lizać jest już nam znana z rozmaitych miejsc, w których sprzedawane są produkty ze zdrową żywnością - producent ten odpowiedzialny jest za powstanie specjalnego masła klarowanego, które określane jest jako Ghee. Masło to znacznie różni się od typowego, dobrze nam znanego masła klarowanego, gdyż jest ono przygotowywane według znanej od wieków, indyjskiej receptury. Dzięki temu jest to produkt naturalny i zdrowy, który posiada bardzo wiele zastosowań. Marka Palce Lizać przygotowuje Ghee z mleka, które pochodzi od polskich krów, jest to więc w dużej mierze nasz krajowy, rodzimy produkt, którego jakości możemy zaufać. 

Niezwykłe właściwości Ghee

Być może dla wielu osób interesujący będzie fakt, że Ghee - pomimo, że jest rodzajem masła klarowanego - jest całkowicie wolny od laktozy, a także kazeiny. Dlatego też mogą po ten produkt sięgać osoby, które posiadają różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe. Masło to można stosować jako produkt spożywczy, wówczas dzięki niemu możemy zatroszczyć się o efektywniejszy proces trawienia, wzmocnić nasz układ odpornościowy, a także wspomóc detoksykację organizmu. Produkt ten wpływa też pozytywnie na nasz wzrok, a także przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia się komórek organizmu. Zawiera wiele wartościowych witamin, takich jak witamina A, D, E oraz K. Ma niesamowite właściwości nawilżające, przez co jest produktem dedykowanym osobom, które mają suchą skórę, która potrzebuje odpowiedniej, specjalistycznej pielęgnacji. 

Wykorzystanie masła w codziennej diecie

Z pewnością jest to produkt wart naszej uwagi, głównie ze względu na dobroczynne właściwości, jakie posiada, ale i ze względu na to, że łatwo jest go wcielić do codziennej diety. Można spróbować tego masła na surowo, ale można też na nim smażyć lub dodawać go do gotowanych potraw. Masło sprawia, że każdy smak jest mocniejszy i bardziej wyrazisty. Co ciekawe, masło Ghee ma zastosowanie nie tylko w przypadku dań obiadowych i słonych potraw, ale i w przypadku delikatnych deserów - czyli smaków słodkich. Bazując na tym, co mówi nam Ajurweda, masło może znaleźć się w naszym codziennym jadłospisie. Z pewnością, marka Palce Lizać jest producentem godnym zaufania, który specjalizuje się właśnie w produkcji takiego masła, które dodatkowo dostępne jest w wielu różnych wersjach smakowych. Warto zainteresować się tym produktem z wielu względów - smakowych, zdrowotnych lub też w momencie, kiedy chcielibyśmy coś zmienić na lepsze w naszym sposobie odżywiania się. 

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Produkt dodany do ulubionych