Lista produktów według producenta Pan Drwal

 • Balsam do pielęgnacji brody i skóry twarzy. Elegancka szklana butelka z dozownikiem, 95,1% naturalnych składników.
  Towar dostępny
 • Naturalny olejek do brody i męskiej skóry twarzy, o klasycznym, męskim zapachu marki Pan Drwal.
  Towar dostępny
 • Duża szklana butelka o pojemności 100 ml z pompką, w gustownym pudełku! Wystarczy na kilka miesięcy stosowania. Balsam Pan Drwal PREMIUM posiada kremową konsystencję i przeznaczony jest do porannej pielęgnacji brody i skóry twarzy.
  Towar dostępny
 • Duża szklana butelka o pojemności 30 ml z dozownikiem, w gustownym pudełku! Wystarczy nawet na wiele miesięcy stosowania.
  Towar dostępny
 • Duża szklana butelka o pojemności 200 ml z dozownikiem, w gustownym pudełku! Wystarczy na kilka miesięcy stosowania. Szampon linii PREMIUM zawiera bardzo delikatne składniki myjące uznane w niezależnych badaniach za niedrażniące dla skóry, a większość z nich została pozyskana z oleju kokosowego.
  Towar dostępny
 • Szklana buteleczka o pojemności 10 ml wystarczy na ponad miesiąc stosowania. W skrzyni umarlaka ukrytej w zatopionym hiszpańskim galeonie chłopaki z Ferajny odnaleźli legendarny przepis na eliksir. To dzięki niemu broda Kapitana Czarnobrodego budziła szacunek na całych Karaibach. Jego moc zaklęta jest w olejku do brody.
  Towar dostępny
 • Duża szklana butelka o pojemności 30 ml z dozownikiem, w gustownym pudełku! Wystarczy nawet na wiele miesięcy stosowania. W skrzyni umarlaka ukrytej w zatopionym hiszpańskim galeonie chłopaki z Ferajny odnaleźli legendarny przepis na eliksir. To dzięki niemu broda Kapitana Czarnobrodego budziła szacunek na całych Karaibach. Jego moc zaklęta jest w olejku do brody.
  Towar dostępny
 • Olejek Buttercut Tendencies jest wynikiem współpracy marki Pan Drwal z salonem Buttercut. Jego niepowtarzalny orzeźwiający zapach został oparty na unikalnej kompozycji drzewno-cytrusowej z nutą piżmową. Jesteśmy przekonani, że nowy produkt zadowoli najbardziej wymagających mężczyzn!
  Towar dostępny
 • Szklana buteleczka o pojemności 100 ml z dozownikiem wystarczy na wiele miesięcy stosowania. Olejek Buttercut Tendencies jest wynikiem współpracy marki Pan Drwal z salonem Buttercut. Jego niepowtarzalny orzeźwiający zapach został oparty na unikalnej kompozycji drzewno-cytrusowej z nutą piżmową. Jesteśmy przekonani, że nowy produkt zadowoli najbardziej wymagających mężczyzn!
  Towar dostępny
 • Szklana buteleczka o pojemności 30 ml z dozownikiem wystarczy na kilka miesięcy stosowania. Olejek Buttercut Tendencies jest wynikiem współpracy marki Pan Drwal z salonem Buttercut. Jego niepowtarzalny orzeźwiający zapach został oparty na unikalnej kompozycji drzewno-cytrusowej z nutą piżmową. Jesteśmy przekonani, że nowy produkt zadowoli najbardziej wymagających mężczyzn!
  Towar dostępny
 • Naturalny olejek do brody i męskiej skóry twarzy, o klasycznym, męskim zapachu.
  Towar dostępny
 • Duża szklana butelka o pojemności 100 ml z pompką wystarczy na kilka miesięcy stosowania. Naturalny olejek do brody i skóry twarzy, o klasycznym, męskim zapachu.
  Towar dostępny
 • Olejek Steam Punk inspirowany maszynami parowymi orz metaliczną muzyką! Zaprojektowane we współpracy z poznańskim barberem Adamem Szulcem. Steam Punk Oil powstał dzięki inspiracji maszynami parowymi Wieku Pary (STEAM) z przekornej perspektywy końca XX i XXI wieku (PUNK).
  Towar dostępny
 • EAU DE PARFUM #01 ze względu na wysoką zawartość ekstraktu (18%) znajdują się na pograniczu wody perfumowanej oraz perfum.
  Towar dostępny
 • Olejek do brody i skóry twarzy został przygotowany tak, by doskonale nawilżać, wspomagać układanie włosów, odbudowywać ich strukturę, jednocześnie nie powodując uczucia obciążenia oraz nie pozostawiając tłustego filmu na włosach i skórze. Właściwości oleju wynikają z zastosowania wysokiej jakości olejów tłoczonych na zimno.
  Towar dostępny

Pan Drwal jest polską marką kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji brody i zarostu. Firma podbija serca polskich i europejskich brodaczy. W ofercie Pana Drwala znajdziemy także perfumy współgrające z całą ekskluzywną linią.


Kosmetyki Pana Drwala są wytwarzane z naturalnych olejków. Znajdziemy w nich olej arganowy, migdałowy oraz jojoba. Specyfiki marki zapewniają odżywienie dla skóry i zarostu. Pan Drwal nie stosuje szkodliwych parabenów ani formaldehydu. Każdy produkt marki zawiera więcej niż 95% naturalnych składników. Pozostała część to niegroźne dla zdrowia substancje, potrzebne do ustabilizowania emulsji i jej konsystencji, a także składniki perfum.


Marka Pan Drwal dba o piękny zapach wszystkich swoich kosmetyków. Kompozycje zostały stworzone przez doświadczonych i najlepszych perfumiarzy. Linie ORIGINAL oraz PREMIUM cechują się formułami stworzonymi dzięki współpracy z najbardziej znanymi barberami Polski i Europy.


Pan Drwal dba też o eleganckie opakowanie kosmetyków. Ciemne szkło to zabieg nie tylko estetyczny, ale też funkcjonalny. Dzięki niemu, do składników kosmetyków nie wpada światło, przez co zachowują swe właściwości i najwyższą jakość przez długi czas.


Polska marka cały czas się rozwija i szybko gromadzi rzeszę wiernych fanów.  Pan Drwal pracuje nad nowymi kompozycjami i formułami swoich kosmetyków.


Olejki marki Pan Drwal doskonale nawilżają brodę oraz skórę. Produkty marki są naturalne i przystępne cenowo, dlatego też polecane są każdemu – osobom zaczynającym dopiero przygodę z pielęgnacją brody oraz profesjonalistom.