Lista produktów według producenta PharmoVit

Pharmovit to polska marka mająca w swej ofercie produkty, których nie ma nikt inny. Specyfiki marki posiadają organiczne witaminy i minerały w swej naturalnej i niezmienionej formie. W skład produktów Pharmovitu wchodzą ekstrakty z roślin uprawianych na najczystszych glebach na Ziemi.


Pharmovit posiada w swej ofercie Bio witaminy i minerały, bio ekstrakty, bio błonniki, algi a także standardowe wersje tych produktów.


Bio wersje suplementów producenta Pharmovit zawierają naturalnie występujące w środowisku witaminy i minerały. Cechują się one dużą biodostępnością i lepszym wchłanianiem niż standardowe suplementy. Organiczne suplementy są opakowane w kapsułki z celulozy dzięki czemu mamy gwarancję stuprocentowej naturalności produktu.


Producent Pharmovid do wytwarzania swoich suplementów używa naturalnie występujących roślin i ekstraktów z nich. Dzięki skoncentrowanej formie, mamy obecnie lepszy i łatwiejszy dostęp do leczniczych ziół i roślin, które znane są od tysięcy lat. Używane w tradycyjnych i ludowych medycynach z całego świata, zapewniają korzyści dla zdrowia, których nie znajdziemy nigdzie innej. Brak występowania sztucznych substancji w suplementach marki, powoduje, że wyróżniają się na tle konkurencji.


Pharmovit jest także producentem mikronizowanych błonników pokarmowych, będącą swego rodzaju innowacją na rynku. Błonnik tego typu jest łatwiejszy do spożycia, lepiej przyswajalny oraz lepiej smakuje. Mikronizacja sprawia, że powierzchnia czynna jest większa. Powoduje to, że działa lepiej niż inne, mielone formy.