Lista produktów według marki Planetary Herbals

Panetary Herbals to nie tylko idea czy twór, ale przede wszystkim marzenie doświadczonych zielarzy. To również wyjątkowy twór łączący w sobie tradycyjne chińskie zielarstwo, ajurwedę i jej wiedzę, setki lat doświadczenia zachodnich specjalistów z zakresu ziołolecznictwa, a także ponad trzydziestoletnie doświadczenie kliniczne profesjonalnych zielarzy, do których należą m.in. Lesley Tierra, Alan Tillotson, Michael Tierra oraz Jill Stansbury.

Owocny mezalians tradycji z innowacyjnością

Planetary Herbals to wyjątkowa marka. Czerpie pełnymi garściami z medycyny naturalnej i jej wiedzy zgromadzonej przez wiele setek tysięcy lat, by łączyć tradycję z nowoczesnością. Uzupełnia tradycyjne formuły o innowacyjne rozwiązania i najnowsze kliniczne badania farmakologiczne. Co więcej, synteza ta przebiega bardzo skutecznie, oferując produkty naturalne, przebadane współczesnymi testami i o sile równej lub większej dawnym specyfikom.

Celem Planetary Herbals nie jest oferowanie magicznych ziołowych kapsułek, ale promowanie zdrowego trybu życia każdym oferowanym produktem. Ich celem jest nie tymczasowa poprawa samopoczucia, ale stałe zmiany, które staną się podwalinami dla przyszłego zdrowia. Dla przykładu, linia Full Spectrum została zaprojektowana, by zapewnić najlepsze produkty z pojedynczym składnikiem, koncentrujące się na uzupełnianiu niedoborów danej witaminy. Bez zbędnych wypełniaczy czy dodatkowych substancji nieaktywnych.

Częścią filozofii firmy mieszania tradycji z nowoczesnością jest sięganie po jak najlepsze surowce. Są one uprawiane zgodnie z tradycją, a przy tym przebadane w najnowszych badaniach klinicznych, dzięki czemu odpowiadają współczesnym normom i aktualnym potrzebom klientów.

Misją firmy jest nie tylko dostarczanie produktów o wysokiej zgodności z tradycją i najlepszych osiągnięciach współczesnych badań. Planetary Herbals pragnie zintegrować wiedzę o ziołolecznictwie, nowoczesną naukę farmakologiczną i kliniczne doświadczenie ludzi w każdym pojedynczym produkcie, który ma w swojej ofercie. Dzięki temu producent jest w stanie proponować wszystkim swoim klientom suplementy diety, które są niezawodne, fachowo opracowane, bezpieczne w stosowaniu, skuteczne, a także przede wszystkim wysokiej jakości.

Planetary Herbals to nie tylko producent suplementów diety - to również firma edukująca z zakresu zdrowia i medycyny naturalnej, której celem jest doprowadzenie do zwiększenia znaczenia tradycyjnej medycyny, przy równoczesnym wypełnieniu jej braków i poprawieniu ewentualnych błędów. 

Produkt dodany do ulubionych